Czy własny apartament nad morzem to dobra inwestycja?

« Powrót do artykułu: Czy własny apartament nad morzem... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

23 marca 2020, 09:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie taka inwestycja to doskonały pomysł w dzisiejszych czasach, też myślałem o zakupie mieszkania pod wynajem na osiedlu Modern Tower bo na tym na pewno nie stracę

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 marca 2020, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Apartamenty nad morzem to świetna sprawa ! Sama ostatnio razem z mężem zamieszkałam w Lubicz Apartamenty i jesteśmy prze szczęśliwi z tej decyzji ! Miejsce idealne, pełno komfortu, świetna okolica i widok na morze ! Czego potrzeba więcej ?!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2022, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

nie wiem czy to taka dobra inwestycja w te nadmorskie apartamenty - na stronie otodom jest trochę ofert i to ze spadającymi cenami bardzo atrakcyjne oferty.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 października 2022, 17:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Cóż, nieruchomości to oczywiście bardzo dobry pomysł, ale nadal wolę inwestować w akcje i papiery wartościowe. Bo wybór wiarygodnego brokera jest dość prosty – przy okazji mogę go polecić. Teraz można znaleźć najlepsze warunki do handel akcjami https://j2t.com/pl/solutions/stocks/ , na tej stronie sam założyłem u nich konto i jestem ze wszystkiego zadowolony. Tutaj mam dostęp do globalnego rynku, na którym mogę kupić akcje wiodących spółek.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2022, 19:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam apartamenty nad morzem z pięknym widokiem https://marina-developer.pl/nowe-mieszkania-i -apartamenty-nad-morzem/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 grudnia 2022, 20:52

Zgadzam sie: good 0 bad

thai massage manhattan
Punch holes in rim on opposite sides of bowl.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2023, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie polecam - kupiłem nowy apartament w stanie deweloperskim 200 m od morza w zeszłym roku, teraz próbuję sprzedać jedynie po kosztach (bez zarobku) i nikt nie jest zainteresowany. Nie trafiona inwestycja.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2023, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Nawiązując do powyższego komentarza - może macie pomysł dlaczego nie ma zainteresowania zakupem apartamentów nad morzem - co jest tego przyczyną? Może coś mi doradzicie....Pozdr.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2023, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Kazikdobry napisał: Ja polecam apartamenty nad morzem z pięknym widokiem https://marina-developer.pl/nowe-mieszkania-i
-apartamenty-nad-morzem/
[quote="Kaz ikdobry"
Dlaczego polecasz akurat te apartamenty - z uwagi na dużą dostępność?

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2023, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik EdwardGreer napisał: Cóż, nieruchomości to oczywiście bardzo dobry pomysł,
ale nadal wolę inwestować w akcje i papiery wartościowe.
Bo wybór wiarygodnego brokera jest dość prosty – przy
okazji mogę go polecić. Teraz można znaleźć najlepsze
warunki do handel akcjami https://j2t.com/pl/solutions/stocks/ , na
tej stronie sam założyłem u nich konto i jestem ze
wszystkiego zadowolony. Tutaj mam dostęp do globalnego
rynku, na którym mogę kupić akcje wiodących spółek.

Nie zgodzę się, że inwestowanie w nieruchomości to dobra lokata kapitału: chce sprzedać roczny apartament kupiony od dewelopera, wykończony i wyposażony ale biuro pośrednictwa nie zdobyło dla mnie ani jednej oferty od zainteresowanej osoby. Nie zarabiam na sprzedaży - sprzedaję po kosztach a mimo to nikt nie chce kupić. Może gdybym sprzedał za mniejszą kwotę to by się chętny znalazł ale wówczas musiałbym dołożyć do inwestycji - więc gdzie to opłacalność. Jeszcze raz nie polecam apartamentów wakacyjnych nad morzem jako lokatę kapitału.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19126 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 183

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >