Czy armatura łazienkowa ROCA jest droga?

« Powrót do artykułu: Czy armatura łazienkowa ROCA jest... | « Powrót do grupy: Wnętrza

6 listopada 2013, 21:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Biorąc pod uwagę to, że są to solidne produkty, praktyczne i z fajnym designem to moim zdaniem nie przesadzają z cenami. Są znacznie droższe marki, które zresztą nie są jakościowo wyżej od Roca

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 listopada 2013, 19:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie jest droga jeżeli weźmiemy pod uwagę stosunek jakości do ceny. Mam armaturę Roci w domu i nie zawiodłem sie na niej,

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2013, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Są i droższe i tańsze produkty. Ale moim zdaniem warto tu zwrócić uwagę na jakość wykonania. Oglądałam wiele umywalek, wanien, pryszniców, bidetów itd i naprawdę roca jest moim zdaniem czymś na co warto zwrócić uwagę, bo nawet jak się produktu dotyka, to człowiek czuje, że jest on solidnie wykonany. Mam u siebie w domu kilka rzeczy od nich (i nie tylko od nich żeby nie było) i jestem zadowolona z jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2014, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam firmę alveus lub stella. A to wszystko na all-domo.pl :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2018, 19:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej, czy ktoś z was słyszał o www.armaret.pl? Chciałabym u nich zakupić akcesoria do łazienki w stylu retro, ale wolę najpierw spytać czy ktoś miał z nimi styczność :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 stycznia 2018, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od tego w jakim sklepie zdecydujesz się ją kupić, poszukaj online gdzie masz szeroki wybór i zdecydowanie niższe ceny, tym bardziej teraz w styczniu :)


Arkam.krakow.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2020, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam armaturę roca i jestem mega zadowolona, https://bokaro.pl/oferty/hall jakość jest super, mają ładny design.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2020, 20:32

Zgadzam sie: good 0 bad

ROCA to dość słaba firma. Mam dwie deski WC wolnoopadające za duże pieniądze i obydwie po 2gim roku używania zrobiły się żółte!!. Nastąpiła korozja materiału. Nie kupie więcej nic tej firmy. Zaznaczam że nie używam ostrej chemii myjącej.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2023, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o armaturę przemysłową to możesz sprawdzić ofertę hurtowni Chle-Mar https://chle-mar.pl/produkty/armatura,2,11325 w której będziecie mogli znaleźć różne rozwiązania zarówno do łazienki, kuchni i też innych pomieszczeń technicznych. Pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19204 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 342

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >