Czy kredyt internetowy jest tańszy od standardowego?

« Powrót do artykułu: Czy kredyt internetowy jest tańszy... | « Powrót do grupy: Aktualności

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

1 listopada 2016, 17:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy małych kwotach warto wziąć pod uwagę pożyczkę. Ja korzystałem z wonga i ta oferta była dla mnie najlepsza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 listopada 2016, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie jestem co do tego przekonany, to raczej niezbyt bezpieczne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 listopada 2016, 17:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam! Stanku,cieszę się, że jestes zadowolony z wzięcia pożyczki w naszej firmie. Mogę zapewnić wszystkich, że wzięcie pożyczki w wonga.com jest całkowicie bezpieczne Wszystko odbywa sie online. Nie musisz wychodzić z domu a pieniądze mogą być na Twoim koncie nawet w 15 minut pod warunkiem, że Twój wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony. Ponadto w wonga.com masz jasne i proste zasady udzielania pożyczki. Przy pierwszej pożyczce do 1500 zł masz możliwość spłaty zobowiązania nawet do 60 dni a koszt pożyczki to zaledwie 10 zł. Jeśli jednak potrzebujesz więcej gotówki, to możesz ubiegać się o pożyczkę ratalną do 3000 zł. Kwotę ta możesz oddawać w dogodnych dla Ciebie 12 ratach, co pomoże w łatwy i bezproblemowy sposób zwrócić pożyczona kwotę. Koszt pożyczki ratalnej poznasz na naszej stronie internetowej wonga.com

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=budnet.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2016, 15:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z @madejski, nie za bardzo to do mnie przemawia… Jak tam wygląda umowa, co jest napisane małym drukiem? Wolę jednak tradycyjne banki, jeśli już decyduję się na pożyczkę. Takie nieznane to mogą raczej doprowadzić człowieka do problemów finansowych i sprawić, że o długi zaczną upominać się firmy windykacyjne. Najbardziej to staram się sam oszczędzać w miarę możliwości. Trafiłem na fajny poradnik (dla chętnych to ten https://pl.kruk.eu/klienci/ ), który bardzo mi pomógł w uporządkowaniu moich finansów.

Ten post był edytowany przez marzena0007 dnia: 28 listopada 2016, 15:01
Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2016, 17:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Owszem, to duże obciążenie, ale jak się podejdzie racjonalnie do tematu to wyraźnie widać, że przy wynajmie wciąż płacimy obcym ludziom, a przy kredycie spłacamy swoją nieruchomość. Teraz kredyty hipoteczne można otrzymać na dość atrakcyjnych warunkach - tutaj aktualne porównanie kredytów mieszkaniowych http://www.terve.pl/kredyty-hipoteczne/kredyty-na-dom. Jeśli dodatkowo załapiemy się na MDM to zdecydowanie kredyt niż wynajem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 kwietnia 2018, 22:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy małej kwocie warto zajrzeć do banku raiffeisen. Można tam dostać nieoprocentowaną pożyczkę którą można spłacać przez 2 lata. Jedyny koszt to prowizja dla bankowa któr wynosi 2,99%

Zgłoś | Cytuj | Link

5 kwietnia 2018, 21:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Swoją pierwszą pożyczkę wziałem w banku Raiffeisen. Jest nieoprocentowana i pożyczając 4 tys mam do spłaty łącznie z prowizją 4120 i to przez 2 lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 kwietnia 2018, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem na pewno nie jest tańszy. Zdecydowanie lepszą opcją jest współpraca z normalnym bankiem. Ja zdecydowałam się na kartę kredytową i nie żałuję. Sporo informacji na ten temat pozyskałam z jednej ze stron internetowych - zobacz sam jeśli jesteś zainteresowany. A wy co uważacie odnośnie kart kredytowych? Dajcie znać koniecznie.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2018, 21:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem Wam, że tańszy może nie jest jednak czasem niestety wiele osób nie jest w stanie spełnić warunków w banku i decydują się na kredyt internetowy. Nic w tym złego, jednak warto sobie dokładnie sprawdzać oferty, ja wpadłam w małe kłopoty, jednak trwały one tylko chwilę, bo zdecydowałam się na rozwiązanie jakim jest konsolidacja chwilówek. Znalazłam ofertę na stronie https://habzafinanse.com.pl/konsolidacja-chwi lowek/ i z czystym sumieniem mogę Wam to polecić !

Ten post był edytowany przez ktosia dnia: 13 maja 2018, 21:07
Zgłoś | Cytuj | Link

25 czerwca 2021, 19:39

Zgadzam sie: good 0 bad

which erectile dysfunction drugs work best https://pharmaceptica.com/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 400

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >