Czy warto zdecydować się na wizytę u jasnowidza?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

26 maja 2022, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Słuchajcie, co sądzicie o wizycie u takiego specjalisty jak jasnowidz? Na stronie https://jasnowidz.net można znaleźć więcej szczegółowych informacji o Magu Magnusie, warto zajrzeć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2022, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Magnus jest dość popularny w tej branży, ma dobre opinie i wiele lat doświadczenie, także wcale się nie dziwię, że tyle osób do niego chodzi. On doradza także przedsiębiorcom, którzy mają dylematy w firmie. Trzeba do tematu podchodzić nieco sceptyczne z dystansem, ale nie jest wykluczone, że taka osoba nie pomoże, na pewno ułatwi podjęcie decyzji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 maja 2022, 10:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm co sądzę? Nigdy nie byłam na takim spotkaniu u jasnowidza i myślę, że miałabym obawy co on mi tam przepowie, bo przyszłość jest bardzo, ale to bardzo nieprzewidywalna. No, ale cóż przecież to nie jest wyrocznia.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2023, 20:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Temat ezoteryki jest niezwykle fascynujący i przyciąga uwagę wielu osób. Istnieją usługi, takie jakjasnowidz online któy przewiduje przyszłe wydarzenia i ostrzegają przed niekorzystnymi sytuacjami. Warto rozważyć skorzystanie z tych usług.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 342

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >