Czym przyciąć blat kuchenny?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

19 października 2010, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawiam się czym można przyciąć blat kuchenny? Jest on wykonany częściowo z drewna natomiast wierzchnia warstwa pokryta jest cienkim marmurem. Myślałam o pilarce ale nie wiem czy da sobie radę?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2010, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiem że na rynku jest dostępna wyżynarka do blatów i napewno by sobie poradziała z takim zadaniem a nazwa to chyba Black & Decker

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 grudnia 2017, 08:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie warto jest przycinać samodzielnie

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2017, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie,że tak nie jest to taka prosta sprawa. Docięcie blatu wymaga po pierwsze odpowiedniego wymierzenia. Po drugie trzeba mieć odpowiednie maszyny. Nie tak łatwo jest poradzić sobie samodzielnie.

Tym bardziej nie jest możliwe docięcie blatu z kamienia:
https://www.wibud.com.pl/blaty-z-aglomarmuru- jakie-sa-ich-wady-i-zalety

Poczytajcie sobie jakie wiążą się z tym problemy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 44 Grupa: Porady i op... Ostatnio zauważyłem, że torby worki na ramię stają się coraz bardziej popularne, i szczerze mówiąc, całkowicie rozumiem, dlaczego. Kto z nas nie ceni sobie prak...
  • odkurzacz, jakiej firmy? Liczba postów: 67 Grupa: Porady i op... Aby ułatwić sobie sprzątanie niezbędne są nam do tego pomocne urządzenia takie jak odkurzacz. Dzięki temu urządzeniu sprzątanie idzie nam dużo sprawniej. Wybór....
  • Moc cekawych pomysłów na prezent Liczba postów: 113 Grupa: Porady i op... Zbliżają się urodziny mojej najlepszej przyjaciółki i jak zwykle mam dylemat, co jej kupić. Po wielu przemyśleniach doszłam do wniosku, że idealnym prezentem bę...
  • Jaki dobry materac wybrać? Liczba postów: 68 Grupa: Porady i op... A czy zapoznałeś się już może z ofertą New Hever? Jeśli jeszcze nie, to polecam zajrzeć tutaj https://new-hever.pl/ w poszukiwaniu interesujących opcji, poniewa...
  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 300 Grupa: Porady i op... Mi znajomy polecił Mitsubishi Electric, zawsze chciałem mieć klime w swoim domu i jestem mega zadowolony z jakości sprzętu

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19174 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 169

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >