Dekoracje

« Powrót do grupy: Nowości aranżacyjne pomieszczeń

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

24 listopada 2011, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiedzcie mi czy podoba wam się takie dekoracje okienne?

Bo mi bardzo ale chciałabym wiedzieć co sądzicie na ten temat :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 listopada 2011, 14:27

Jeżeli pasują do reszty pomieszczenia, są ok. Ale za to roślinka mi się nie podoba :).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 listopada 2011, 15:25

Dekoracje są ok ale po co ta roślina na dole ??

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2011, 14:39

za duzo tego taki lekki przepych ?!

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2011, 14:52

Oj ludzie to tylko foto z neta pewnie, a koleżance rozchodziło się zapewne tylko i wyłącznie o te rolety... tak więc czego się rośliny uczepiliście :D ja uważam że te dekoracje są w miare ok podoba mi się ta krzyżówka wzór/ gładki/ wzór/ gładki bardzo pomysłowo ktoś to sobie wymyślił

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 grudnia 2011, 15:45

No właśnie, ale wy nerwowi jesteście, to nie koleżanka kładła tego kwiata, właściciel tego wnętrza może lubi takie przytłaczająco zagracające pomieszczenia ;) Co za dużo to nie zdrowo i tu jest dość dobrze widoczne tu na tym zdjęciu

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2013, 14:00

Jak najbardziej- całość w połączeniu z fioletowymi roletami prezentują się naprawdę bardzo fajnie i pasują do zasłon kwiatowych. Bardzo mi się podoba taka aranżacja.

www.Mezoko.com

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2013, 12:52

Rzeczywiście roślinka chyba niekoniecznie jest już potrzebna, a już na pewno nie tak duża. Zasłonka natomiast bardzo ciekawa i nowoczesna:) Równie interesujące aranżacje okna i pomysły na zawieszanie firanek znajdziecie tu:http://www.leroymerlin.pl/porady/dekoracja/te kstylia-i-dekoracja-okien/zaslony-i-firanki,e476,l1518.html< /a>

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2013, 11:15

ogólnie mi się podoba, ale ten fiolet jest odrażający, zmieniłabym to na jakiś inny kolorek

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2013, 11:53

Ładne, moim skromnym zdaniem - jak poprzednicy - z roślinką nieco za dużo rzeczy, ale jeśli ją bardzo lubisz:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• nowe mieszkanie dla żony Liczba postów: 36 Grupa: Nowości ara... Jakie macie zdanie na temat obecnych cen nieruchomości w Polsce? protetyk Radzymin
  • Pokój dla dziecka Liczba postów: 182 Grupa: Nowości ara... kolory kolory i jeszcze raz kolory. Postaw na barwy pastelowe, delikatne i bardzo stonowane, oczywiście jasne. Rzuć okiem na wzornik NCS i wybierz kolor dla sie...
  • Szukam dobrego architekta wnętrz Liczba postów: 5 Grupa: Nowości ara... Bardzo polecam świetną firmę www.architetto.pl która znakomicie zajmie się remontem. U mnie wykonywali oni remont mieszkania, efekt finalny przekroczył moje ocz...
  • Beton architektoniczny na ściany. Liczba postów: 102 Grupa: Nowości ara... Mogę Wam wszystkim polecić ofertę sklepu, z którego sam niejednokrotnie korzystałem. Jeżeli szukacie oferty sprawdzonego producenta betonu, cementu, zaprawy i w...
  • Kamień naturalny Liczba postów: 147 Grupa: Nowości ara... czy ktos z was szukał juz tez kamieniarza z okolicy za pomoca tej strony? https://kamieniarze.info/ maja tam aktualne adresy i telefony?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17888 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 234

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >