Dobry warsztat samochodowy

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

28 lipca 2017, 14:51

Zgadzam sie: good 1 bad

Najlepiej odstaw auto do aso bo innym mechanikom nie można ufać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2017, 19:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogę polecić bardzo dobry serwis Honda w Warszawie, który działa przy ASO Honda Matraszek. W zasadzie są już to Marki. Bardzo rzetelna obsługa i uczciwe podejście do klienta. A jak na okoliczne warunki - również konkurencyjne ceny. Polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2017, 20:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Najważniejsze to dobre wyposażenie warsztatu. Ja swój zaopatrzyłem u www.best-prod.com. Grunt to przyzwoite materiały, bez tego sprawna naprawa ani rusz.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2017, 19:31

Zgadzam sie: good 0 bad

no raczej jak już naprawiać w dobrym i sprawdzonym serwisie. Ja jezdze tylko do serwisu mercedesa na daimlera w warszawie. Robia szybko, na oryginalnych czesciach i jak na taki serwis za rozsadne pienadze. Co najwazniejsze - maja pojecie o mechanice i dobry sprzet do diagnostyki.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2017, 19:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Aha, nie trzeba właśnie lakierować od razu samochodów, można bez problemu zakupić dobrej jakości folię samochodową 3m m261 właśnie w tym sklepie internetowym można bez problemu zamówić. Super sprawa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2017, 10:04

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku aut od Hondy mogę polecić Ci autoryzowany serwis HondaPlaza w Warszawie. Warsztat świetnie wyposażony w najwyższej klasy sprzę, mechanicy z dużym doświadczeniem i kwalifikacjami także nie ma u nich miejsca na przypadek czy niedociągnięcia przy naprawach. Terminy też są dość spoko, a ceny strasznie nie uderza po kieszeni

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2017, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Sala1001 napisał: Hejo :) Znacie może jakiś dobry warsztat samochodowy z
Konina?


W tych rejonach rzadko naprawiam, ale znam jeden adres https://wymianatylnejbelki.pl/ warsztatu ze specjalizacją: tylna belka francuskich samochodów, jeżdżą nawet z odległych miejscowości. Podstawowe naprawy, przeglądy to u nich normalka...

Ten post był edytowany przez Marcell dnia: 8 września 2017, 13:17
Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2022, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Z chęcią poczytam. Nie sądziłam, że to jest w ogóle konieczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2022, 22:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Mąż ma kłopot zawsze bo mało który mechanik podemie się naprawy Jaguara. A mąz aś też nie wsze dzie swoją zabaweczke da do naprawy...błędne koło. Dlatego jak ma naprawiac coś to tylko w serwisie Inter Welm u nas w Bielsku Białej

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2022, 20:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałabym zamówić oleje syntetyczne i silnikowe. Jakie firmy polecacie z tej branży? Zależy mi na szerokiej ofercie w dobrej cenie. Do tej pory znalazłam firmę Specol Sp. z o .o. Oferta dostępna na stronie
https://specol.com.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 226 Grupa: Trudne tema... Dużym wsparciem będzie na pewno kontakt z psychologiem, jeśli chcemy być bardziej anonimowi to zawsze można skorzystać z pomocy psycholog online.
  • samochód Liczba postów: 130 Grupa: Trudne tema... Czy korzystaliście również z jazdy próbnej?
  • Studia - ważny wybór Liczba postów: 43 Grupa: Trudne tema... Jest mnóstwo czynników determinujących opłacalność zapisania się na studia wyższe, opłacenie czesnego i rozpoczęcie zdalnej edukacji. Choć nauka na odległość wy...
  • Zabawki dla dzieci Liczba postów: 39 Grupa: Trudne tema... W jaki sposób Wy dbacie o zdrowie Waszych dzieci i dlaczego? Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się na zakup produktów medycznych dla dzieci, np. aspiratora....
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1650 Grupa: Trudne tema... Czy ktoś z Was medytuje? Zastanawiam się nad tym ostatnio :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 326

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >