Dobry materac - dobry sen

« Powrót do artykułu: Dobry materac - dobry sen | « Powrót do grupy: Wnętrza

14 sierpnia 2015, 01:59

Zgadzam sie: good 0 bad

GRYKO-KOKO to najlepszy materac jaki w życiu miałam i kupiłam go od firmy happybabies_pl wraz z przepięknym łóżkiem super polecam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 września 2015, 23:57

Zgadzam sie: good 0 bad

ja też go mam , i nie zamieniłabym go na żadnej inny materac !

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2015, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Dostosuj materac do swoich potrzeb.Jedni wolą bardziej twarde inni jednak miękkie i chyba najlepszym rozwiązaniem będzie materac z regulacją twardości. Jak się nie myle to ta firma http://sembella.pl/ ma własnie takie materace. Jakościowo też sporo osób chwali sobie ich wykonanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 kwietnia 2016, 08:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o materace to warto rzucić okiem na ofertę Comfortbe http://www.comfortbe.pl/. Firma zajmuje się produkcją tego typu produktów od dawna i po prostu wiedzą co się sprawdza. Co fajne - robią materace na zamówienie, pod wybrany wymiar.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2016, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Słyszałam, że bardzo dobry jest materac sprężynowy. Czy posiada ktoś taki? Jestem ciekawa opinii na temat takich materacy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 maja 2016, 21:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre materace polecacie. Na pewno mają wpływ na dobry sen, tu się zgadzam. Zajrzyjcie jeszcze do sklepu http://www.meblefirany.pl/pl/c/Materace/119

Ten post był edytowany przez gregor712 dnia: 31 maja 2016, 22:00
Zgłoś | Cytuj | Link

5 czerwca 2016, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Nasz materac Flex Plus jest ze sprężyn kieszeniowych pokrytych profilowaną pianką BULTEX, super się na nim śpi. W ogóle w Agacie jest teraz promocja na wszystkie materace.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2016, 15:04

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja jestem zdania,ze zanim zdecydujemy się na kupno danego materaca,to warto położyć się na nim i chociaż na chwilę przetestować go,tak aby nie kupować kota w worku,dopiero potem zamówić online w sklepie internetowym.

www.BellaStoria.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2019, 09:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem materac trzeba przetestować i sprawdzić na żywo, aby przekonać się czy jest dla nas wygodny i odpowiedni, o czym dopiero kupić go w sklepie internetowym gdzie będzie taniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 czerwca 2019, 08:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja się zastanawiam nad lateksowym, w teorii wygląda bardzo dobrze. Najlepiej to byłoby się przejść do jakiegoś sklepu z materacami żeby dotknąć i obejrzeć na żywo, usiąść i tak dalej. Co do największych atutów takich materacy to dużo na ten temat piszą na materace lateksowe wady.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 416

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >