Domy z widokiem na przyszłość

« Powrót do artykułu: Domy z widokiem na przyszłość | « Powrót do grupy: Aktualności

11 stycznia 2011, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Egipt, Tunezja ? Te kraje niedługo przestaną być turystyczną enklawą islamskiego świata.. a inwestorzy zostaną w kapciach..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 stycznia 2011, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałem napisać "Te kraje niedługo przestaną być turystyczną enklawą na islamskich terytoriach".

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 stycznia 2011, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie masz rację, ale te terytoria dość długo się utrzymują na pierwszych miejscach podróży wakacyjnych, więc inwestorzy mają klepki na oczach i dalej w to idą

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2022, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ze swojej strony mogę polecić dobry punkt gdzie możemy zarówno kupić, sprzedać jak i wynająć nieruchomość. Ja od kilku lat współpracuję z biurem https://retalia.pl/sprzedaz-nieruchomosci/ z Grodziska mazowieckiego. Ostatnio mój znajomy wynajął za ich pośrednictwem piękne biuro w bardzo atrakcyjnej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2022, 07:12

Zgadzam sie: good 0 bad

I was surfing net and fortunately came across this site and found very interesting stuff here. Its really fun to read. I enjoyed a lot. Thanks for sharing this wonderful information run 3

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 142

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >