Donice ogrodowe

« Powrót do grupy: Zagospodarowanie terenu

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

5 czerwca 2014, 17:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Poszukuje fajnych, masywnych donic ogrodowych do posadzenia drzewek. Znalazłem fajne w stylu hiszpańskim w pozbruku. ktoś miał z nimi styczność?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 czerwca 2014, 22:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja miałam, donice bardzo fajnie wyglądają u mnie w ogrodzie ;) są duże i dodają klimatu ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 czerwca 2014, 22:32

Zgadzam sie: good 0 bad

to pewnie masz duzy ogród jak duze donice :d

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2014, 17:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja miałem, mogę śmiało poleić. Estetyczne i wytrzymałe.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2014, 20:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Wcale nie taki duży... jak się umiejętnie ustawi i wkomponuje to w niewielkim ogrodzie też dobrze wygląda :)




Użytkownik piotrekkrakow napisał: Ja miałem, mogę śmiało poleić. Estetyczne i
wytrzymałe.


Długo je masz??

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 czerwca 2014, 17:16

Zgadzam sie: good 0 bad

własnie u mnie też nie taki wielki ten ogród i wydaje mi się, że tej wielkości donice będą własnie fajnie wyglądały

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2014, 09:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Donice ogrodowe to ważny element wystroju ogrodu. Podkreśla jego indywidualny charakter. Ja lubię swoje kwiaty w donicach i mini ogródek. Donice ogrodowe służą mi za rabatę dla niktórych warzyw - kopru, naciowej pietruszki, szczypioru bo mam psy, które lubią zaznaczyć swój teren. Do donic nie sięgają :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2014, 09:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Donice ogrodowe to ważny element wystroju ogrodu. Podkreśla jego indywidualny charakter. Ja lubię swoje kwiaty w donicach i mini ogródek. Donice ogrodowe służą mi za rabatę dla niktórych warzyw - kopru, naciowej pietruszki, szczypioru bo mam psy, które lubią zaznaczyć swój teren. Do donic nie sięgają :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2014, 17:39

Zgadzam sie: good 0 bad

tutaj sie zgadzam. donice pozwalają posadzić co tylko chcemy bez obaw o zniszczenie tego przez psiaki

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2014, 20:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Hehe nasz kochane pupile :) Znam taką kobietę co miała pieska ale oddała go komuś bo nie mogła patrzeć jak wykopuje on jej ukochane begonie :P

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka wielkość tarasu? Liczba postów: 64 Grupa: Zagospodaro... Policz sobie : stół ma szerokości 100cm , na każdą osobę siedząca przy stole dobrze jest mieć minimum 80cm, wygodnie jest 100cm co już daje 3m nie licząc tego ż...
  • Garaż a może lepiej wiata? Liczba postów: 125 Grupa: Zagospodaro... Osobiście chciałabym wam polecić firmę https://blaszaki.com.pl/kategoria-produk tu/garaze-blaszane/ , która od lat tworzy garaże, domki gospodarcze czy też bramy...
  • studnia a gliniasty teren działki Liczba postów: 35 Grupa: Zagospodaro... Zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę https://lin-dar.pl/zawiesia/ , na której znajdziecie ofertę producenta i dostawcy lin stalowych, zawiesi i ospr...
  • Tani i dobry grill Liczba postów: 19 Grupa: Zagospodaro... Fajne grille widziałam ostatnio w ofercie sklepu https://sklepdlaogrodu.pl/. Wyglądały bardzo solidnie, a były w przystępnych cenach.
  • Mała altana czy duży parasol? Liczba postów: 79 Grupa: Zagospodaro... Warto rozważyć zakup parasole ogrodowe do swojego ogrodu. Zapewniają one nie tylko cień, ale również estetyczny wygląd przestrzeni. Jak oceniasz ich funkcjonaln...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19268 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >