Drzwi przesuwne czy skrzydłowe? jakie drzwi wybrać?

« Powrót do artykułu: Drzwi przesuwne czy skrzydłowe? jakie... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

10 maja 2011, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam w domu drzwi skrzydłowe firmy Prestige S.A. i jestem z ich bardzo zadowolony.
kupiłem je w ich sklepie internetowym: www.outlet-drzwi.pl
świetna relacja produktu do ceny!!! drzwi prezentują się wyśmienicie. Dokupie jeszcze drzwi przesuwne z tym samym wypełnieniem- uzyskam efekt synergii o którym tak dużo mówią. Co myślicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2011, 19:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem na etapie wymiany drzwi w domu. Jak na razie wybraliśmy zewnętrzne z pol-skone. Teraz przymierzamy się do kuchni i łazienki. W łazience wybierzemy na pewno skrzydłowe, nad kuchnią się jeszcze zastanawiamy. Co jest pewne to to że zamówimy w tej samej firmie, ponieważ drzwi zewnętrzne się sprawdzają i chcemy zamówić wszystko w tej samej kolorystyce.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2011, 08:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem fanką drzwi przesuwanych :) najważniejsze w nich jest to, że można zaoszczędzić miejsce ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2011, 09:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie. Drzwi przesuwane-harmonijkowe to doskonałe i niedrogie rozwiązanie. Świetnie nadają się do małych pomieszczeń.
Polecam drzwi harmonijkowe już od 100zł netto.

http://dachyonline.pl/index.php?k113,dom-drzwi-harmonijkowe- promocja

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2011, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Noo ale nikt nie mówi o harmonijkowych :D one nie nadają się do niczego są zawodne i mało praktycznie drzwi przesuwane ok wchodzące w ścianę lub po prostu.. ok :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2011, 18:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od pokoju do którego chcemy kupić takie drzwi. Jeżeli futryna jest szeroka,to moim zdaniem lepiej zamontować zwykłe,klasyczne drzwi. Natomiast jeżeli jest wąska,wtedy bardziej opłaca się przesuwane,które tez ładnie się prezentują.


Mirmo.pl- drzwi zewnętrzne, bramy garażowe, automatyka do bram.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2012, 07:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jak wspomnila przedmowca - darujcie sobie drzwi harmonijkowe. Sa niewygodne i zawodne. Duzo lepszym wyborem bedzie inwestycja w drzwi przesuwne wykonane ze szkla. Sa bardzo trwale, niezawodne i latwe do czyszczeni. Dodatkowego smaczku nadaje fakt mozliwosci wykonania na nich w zasadzie dowolnej grafiki badz tez zintegrowania ich ze szklanymi taflami na scianach. Takie rozwiazania oferuje firma Glass House, korzystalem z ich uslug i jestem baaaardzo zadowolony. Co prawda mieszkam w Wdzislawiu SLaskim, wiec zamowienie dotarlo kurierem i musialem wynajac fachowcow do montazu, ale w Krakowie oferuja dowoz.
Jesli interesuja Was szczegoly, to podaje ich strone www. http://glasshouse.com.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2012, 23:15

Zgadzam sie: good 0 bad

O montażu drzwi przesuwnych, wyłącznikach na pilota i innych rozwiązaniach dla Twojego domu przeczytasz na moim blogu:

http://tytuurzadzisz.blogspot.com/

Zapraszam

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2013, 00:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Hehe - niezła akcja z tymi drzwiami, mi się osobiście podobają takie drzwi, aczkolwiek nie mam takich w domu - mam właśnie przesuwne zakupione tutaj

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 157

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >