Elektronarzędzia. Gdzie kupić i jakie. Proszę o pomoc.

« Powrót do grupy: narzedzia budowlane Opinie .

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

29 lipca 2013, 08:29

Zgadzam sie: good 1 bad

Nie znalazłem nigdzie tematu, dlatego też zdecydowałem się założyć go w tym wątku. Mam problem chciałbym tanio kupić elektronarzędzia, które będą bardzo dobrej jakości. Szukam sklepu. Może być internetowy. Byłbym wdzięczny jakbyście mi coś doradzili. Pozdrawiam. Chodzi głównie o wiertarki wkrętarki, szlifierki. Jaką firmę byście polecili? Słyszałem że niemieckie narzędzia są bardzo dobre. Czy to prawda?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 lipca 2013, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam hiszpanska firme stayer produkujaca elektronarzedzia. Co do niemiecki narzedzi to nie wiem, ale teraz w ogole moda na to co niemieckie wiec moze..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2013, 08:19

Zgadzam sie: good 1 bad

Z mojej strony mogę Ci polecić takie firmy jak AEG, Bosch, Hitachi, Ferrm. Robią solidne narzędzia zwłaszcza te elektryczne. Powinieneś je znaleźć w większości sklepów, ale cenowo może być wszystko bardzo zróżnicowane w tych sklepach. Ja kupowałem w internecie tam jest spory wybór i ceny bardzo atrakcyjne.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2013, 09:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Słyszałem, że niemieckie firmy oferują dobrą jakość. Niestety szukam w tej sieci i szukam, nie mogę znaleźć żadnego sklepu z dobrymi cenami.
Macie jakieś propozycje?

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2013, 23:21

Zgadzam sie: good 2 bad

Z doświadczenia wiem, że marki takie jak Hitachi,Bosch czy Stayer należą do narzędzi dobrych i często kupowanych. Są solidnie wykonane. Poza tym mają bardzo dobre serwisy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 września 2013, 08:12

Zgadzam sie: good 3 bad

Właśnie też zapomniałem to dodać. Teraz na rynku sporo jest tak zwanych jednorazowych narzędzi. Jak się zepsują to się kupuje następne i to jest tandeta. A tak jak napisał krakiet tamte firmy mają bardzo dobre serwisy i gwarancje. Wydajemy pieniążki ale z rozumem ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2013, 15:27

Zgadzam sie: good 1 bad

A gdzie warto kupić? Sklep? Czy internet?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2013, 15:38

Zgadzam sie: good 2 bad

Wygodniej Ci będzie w internecie. Z mojej strony mogę Ci polecić stronkę tanienarzedzia.com Ja tam kupowałem sprzęt i nie mam czego żałować.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2013, 13:10

Zgadzam sie: good 1 bad

Zajrzałem tam i zarówno asortyment jak i ceny mi pasują. Chyba zamówię właśnie z tego miejsca :) Dzięki bardzo za pomoc :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 grudnia 2014, 21:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam zajrzeć do Conrada bardzo duży wybór, dobra cena i co najważniejsze najwyższa jakość. Ja właśnie tam kompletuje wszystkie swoje narzędzia.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Aby dodać post, należy się zalogować.

Ostatnio na forum

  • Wiertarka udarowa Liczba postów: 3 Grupa: narzedzia b... Kupowałem praktycznie od zera wszystkie narzędzia na budowę naszego domu. Wkrętarka z udarem fatmax, wyrzynarka, piła (bączek) tez, szlifierka kątowa Bosch, poz...
  • jaka szlifierka Liczba postów: 32 Grupa: narzedzia b... Zakup szlifierki kątowej to nie taka łatwa sprawa jakby się mogło wydawać. Na rynku mamy wielu producentów oferujących swoje produkty. Pytanie jakie trzeba sobi...
  • Materiały spawalnicze Liczba postów: 5 Grupa: narzedzia b... Prowadząc działalność w tym zakresie musimy zadbać o odpowiednie wyposażenie naszych pracowników. W dzisiejszych czasach liczy się najbardziej wysoka jakość ofe...
  • Jaka wiertarko wkrętarka Liczba postów: 12 Grupa: narzedzia b... Użytkownik januszkk napisał: Czy ktoś może zna się w temacie? Szukam nowego sprzętu do firmy i nie wiem co kupić. Może mi doradzicie? Sądzę ,że dobrym wyborem....
  • Części do maszyn budowlanych Liczba postów: 7 Grupa: narzedzia b... Niestety nigdy nie korzystałem z usług tego sklepu. Napisz może jakich części dokładnie szukasz. Ja zamówiłem niedawno pompy manualne, sterowniki do układów sma...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 113

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >