Firmowa impreza integracyjna, lubisz?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

2 września 2017, 06:54

Zgadzam sie: good 0 bad

cbd gummies sale CBD Gummies cbd Gummies reviews cbd gummies sale
CBD Gummies Reviews CBD Edibles for Sale Online CBD Gummy Bears CBD Gummy Bears

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2017, 07:21

Zgadzam sie: good 0 bad

CBD Gummy Bears cbd gummies recipe cbd gummies hemp cbd gummies
Buy CBD Candy CBD Gummies CBD Gummies Reviews CBD Gummy Bears

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2017, 07:21

Zgadzam sie: good 0 bad

cbd gummies cbd gummies CBD gummies hemp cbd gummies
cbd Gummies dosage cbd gummies CBD Gummies amazon 10mg cbd gummies

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2017, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

I jak był ktoś może na Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017? Niektóre rozmowy słyszałam, że było o wyzwaniach ery Fintech dla sektora bankowego.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2018, 09:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że takie imprezy zakładowe to idealna sprawa. Wszyscy pracownicy wraz z przełożonymi mogą się wspaniale zintegrować. Po tego typu spotkaniach ludzie mają nawet większą chęć do pracy. Sama widzę po swojej firmie, bo organizuję czasem takie przyjęcia w Restauracji Akademia w Warszawie. Tylko tam mają odpowiednią kuchnię i oprawę. Zdecydowanie to najlepsze miejsce, aby czuć się dobrze i smacznie zjeść.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 października 2018, 08:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja i mój mąż od kilku dni zastanawiamy się gdzie zaprosić ważnego klienta na obiad, kawkę by można też było porozmawiać o biznesie. Ustaliliśmy że chcemy restaurację ale godną polecenia w Warszawie. Trochę rozeznałam się w necie i moją uwagę przykuła restauracja Akademia. Czy ktoś może był w tym miejscu ? Zależy nam na tym by miejsce na prawdę było z klimatem, a jedzenie bardzo dobre, chcemy wypaść jak najlepiej.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2019, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim osobom, które planują zorganizować firmową imprezę integracyjną polecam zajrzeć na stronę www.gastro4rent.pl Od nich wynajmiecie stoły, krzesła, lodówki i inne rzeczy, które są potrzebne na imprezie dla dużej ilości osób.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2021, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam ten artykuł :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2021, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam ten artykuł

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2021, 16:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja firma miała w tej https://naskrajnej.pl/imprezy-firmowe/ restauracji organizowaną firmową imprezę i powiem wam że bardzo fajnie było. Smacznie tam zjadłem, obsługa była dostępna i profesjonalna, lokal ładnie urządzony i mają też ogród leśny który mi się szczególnie spodobał.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Butik z ubraniami Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Cześć, Ostatnio było kilka pytań o dobre sklepy z ubraniami, a że moja kobieta miała urodziny i chciałem jej zrobić prezent i tutaj polecam Wam butik https://lu...
  • Palenie papierosów Liczba postów: 2 Grupa: Trudne tema... Badania wykazały, że ludzie, którzy samodzielnie robią papierosy, często mają większą świadomość dotyczącą intensywności i smaku ich palenia. Osoby te są bardzi...
  • Uniwersalna i oryginalna dieta Liczba postów: 471 Grupa: Trudne tema... U mnie w diecie nie może zabraknąć pokrzywy, uważam, że ma na mnie doskonały wpływ.
  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 262 Grupa: Trudne tema... Z tego co wiem, szukanie pomocy w leczeniu alkoholizmu jest kluczowe na drodze do wyzdrowienia. Dlatego ważne jest mówienie o https://alkodoktor.pl/ jako źródle...
  • Baterie kuchenne Liczba postów: 56 Grupa: Trudne tema... ja zakupiłam w markecie budowlanym ___________ sztuczne róże

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 191

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >