Gaz w samochodzie

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

11 stycznia 2017, 21:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Waszym zdaniem warto zainwestować w instalację gazową do samochodu? Jakie macie doświadczenia z LPG??

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 stycznia 2017, 18:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem patrząc na obecne ceny na stacjach lpg to raczej się opłaca. Jeśli jeździsz trochę to prędzej, czy później koszt inwestycji na pewno Ci się zwróci, pytanie co chcesz gazować?? Z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że u mnie dobrze spisuje się Brc Kit Alba, nie mam z nią problemów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 stycznia 2017, 22:48

Zgadzam sie: good 0 bad

a w jakim aucie masz zainstalowaną tą instalację?? Czytałem już troszkę o BRC i większość użytkowników jest zadowolonych. U mnie auto to Seat Leon.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2017, 20:29

Zgadzam sie: good 0 bad

A jaki masz silnik w leonie ? Skoro mowa o brc to mogę podzielić się swoją opinią. U mnie w skodzie fabi mam zamontowane BRC Sequent32. Mam na niej zrobione ok 20 tys i póki co odpukać wszystko jest w porządku. Byłem już na pierwszym serwisie i komputer również żadnych błędów nie wykazał więc myślę, że instalacja dobrze się przyjęła.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2017, 16:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Gaz w samochodzie to dobra sprawa, ale jak ze wszystkim - trzeba wiedzieć gdzie tankować, jakie częsci kupiwać - mają tu bardzo dobre http://autogaz.com.pl/#

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 stycznia 2017, 19:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiadomo, ze gaz sie oplaca w aucie - nad tym nie ma co dyskutowac. Mozna jedynie pomyslec i przeliczyc, czy sie oplaca montowac w aucie, ktore juz mamy, czy nie - zwraca sie bowiem kilka lat. Mozna rowniez kupic auto juz z instalacja LPG - czasem mozna na tym wyjsc o wiele lepiej, niz przy zakladaniu gazu samemu. Spojrzcie np na to auto: http://moto.gratka.pl/tresc/tata-indigo-i-kom bi-benzyna-gaz-21670092.html#750bb4d63e1d3395,1?mr - 3k za auto z gazem - gdzie instalacja to pewnie polowa ceny auta:)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2017, 19:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie popieram gazu w aucie.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2017, 14:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Na gazie zawsze muli :)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2017, 22:20

Zgadzam sie: good 0 bad

mój Seat ma 1,6 silnik i już zdążyłem zamontować instalację SEQUENT 32 z której na tą chwilę jestem zadowolony. Sprawuje się elegancko. Nie odczuwam różnicy w zachowaniu auta

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2017, 09:13

Zgadzam sie: good 0 bad

podobno to korzystne rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 277

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >