Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie? Najlepsze lokalizacje.

« Powrót do artykułu: Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie?... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸

8 września 2015, 09:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Osoby, które chcą sprzedać lokal biurowy, halę czy inną nieruchomość komercyjną, mogą przejrzeć ofertę na stronie a-b-s.pl. To jest jeden z oddziałów krakowskiej Agencji Nieruchomości Bracia Sadurscy. Mają bardzo bogatą bazę ofert. Dużym plusem jest także to, że zapewniają klientowi zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 września 2015, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Nieruchomość w Krakowie to w ogóle dobra inwestycja. Wystarczy popatrzeć na mieszkania na wynajem kraków ap7.pl oraz mieszkanka na sprzedaż by zobaczyć, że rynek mieszkań w tym mieście jest bardzo "gorący". Wydaje mi się, że niezależnie od dzielnicy taki lokal warto kupić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 września 2015, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi ostatnio w oko wpadła inwestycja przy ulicy konopnickiej fajna lokalizacja i według wizualizacji ma to bardzo ciekawie wyglądać.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2015, 09:56

Zgadzam sie: good 0 bad

no ciekawa opcja :) ja sie sama zastanawiam nad licytacjami komorniczymi z http://www.czosnyka-komornik.pl/ póki co badam temat bo wiadomo nie chciałabym kupić mieszkania z zadłużeniem :) ale okazuje się że to też nie takie łatwe zeby zadłuzenie przeszło na nowego właściciela :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2015, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do banacha to też uważam spoko. Ale ostatnio ruszyło coś nowego na Konopnickiej obok parku. Nowoczesna inwestycja, duże okna, zielono wokół. Nad tym bym sie zastanawiał

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 października 2015, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

tak, konopnicka city part, teraz jest chyba 20% rabatu na mieszkania w tym budynku także okazja

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2015, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie najlepszą lokalizacją jest Prądnik Biały. Wprawdzie jest kawałek od centrum, ale jest dobrze skomunikowane, a co dla mnie najważniejsze, jest dużo zielonych terenów do spacerów http://www.geogrupa.pl/pl/oferta/krakow/kwiat owa-rownina Idealnie :D

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2015, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

My po długiej dyskusji postawiliśmy jednak na Wola Invest, blisko centrum i zawsze pewne zainteresowanie, wynajmem zajmuje się operator.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2015, 16:39

Zgadzam sie: good 0 bad

no nie oszukujmy się - idealnych firm nie ma. ale ja akurat jestem zadowolony z mieszkania jakie kupiłem od activ investment w Krakowie na Konopnickiej. wszystko gra i wszystko jest ok. nie narzekam na jakieś większe problemy - oczywiście, ze usterki się zdarzają ale są usuwane.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2016, 09:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeszcze bezpośredni odnośnik - http://tabelaofert.pl/mieszkania/Kraków Oczywiście wszystko zależy od tego, jaki budżet, jakie oczekiwania. Nawet w Warszawie macie osiedla na których mieszkania przejmujecie na bardzo dobrych warunkach.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 254

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >