Gdzie oglądacie mecze?

« Powrót do grupy: Sport

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

16 stycznia 2015, 22:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej :) Macie jakieś sprawdzone źródełko meczów w Internecie? Ja z reguły oglądam premier league online na żywo meczeonline.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 stycznia 2015, 16:59

Zgadzam sie: good 0 bad

nie miałem, ale teraz mam :D dzięki

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 stycznia 2015, 09:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja najczęściej oglądam na Sopcaście, najlepszy player:)

http://mirpol.eu/

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2015, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na tv ;p

Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2015, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

W polsacie i nc+

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 marca 2015, 09:03

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja na staram się jak najwięcej na żywo oglądać:)

http://www.koga.pl/inne_uslugi.php

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2015, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Przeważnie internet albo w osiedlowym barze.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2015, 23:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Też staram się znaleźć coś na żywo. Ewentualnie wychodzę ze znajomymi do baru.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2015, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja oglądam w necie. Jest pełno takich stron.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2015, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jak nie mam z kim wyjść na mecz to oglądam w domu przed telewizorem na nc mam wykupiony pakiety sportowych kanałów więc jest co oglądać. Na necie w sumie tez można wykupić transmisję online za grosze praktycznie więc wydaje mi się że chyba też to jest dobry sposób. Jak już koledzy mają czas to ich wyciągam do baru czy do pubu na mecz tam miło spędzamy czas i jest wesoło i sympatycznie :) Teraz jest wiele programów czy też okazji do tego by oglądać mecze więc z tym nie ma problemu. Dzisiaj jest ważny mecz dla mnie el clasico więc wybieramy się do pubu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • buty sportowe Liczba postów: 229 Grupa: Sport Dyskusja na temat zakładów w kasynach online jest jak zanurzenie się w świat nieskończonych możliwości i emocji! Niezależnie od tego, czy kładziesz żetony na ko...
  • Burpees-co to Liczba postów: 16 Grupa: Sport Zawsze kochałem sport. Jest to moja ulubiona rozrywka, a szczególnie preferuję 22 Bet , to świetna strona do obstawiania. Jest to naprawdę wspaniała okazja do....
  • Mecze ekstraklasy - gdzie oglądać? Liczba postów: 28 Grupa: Sport W dobie cyfryzacji, zakłady bukmacherskie oferują również aplikacje mobilne, co umożliwia użytkownikom dostęp do swoich kont i zakładów z dowolnego miejsca i o....
  • plecaki sportowe gdzie? Liczba postów: 96 Grupa: Sport Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z odzieżą sportową, to polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie Legginsy push up z wysokim stanem i...
  • Rower Liczba postów: 368 Grupa: Sport W temacie zabawek rewelacyjną ofertę wysokiej jakości produktów w bardzo przystępnych cenach znajdziecie odwiedzając https://www.toyz.pl/kategoria-produktu/p oja...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 283

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >