Gdzie szukać nieruchomości?

« Powrót do grupy: Rynek pierwotny nieruchomości

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

23 lutego 2009, 21:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, szukam tanich nieruchomości sosnowiec. Potrzebuje 2 lokali w centrum tego miasta na użytkowanie w celu prowadzenia tam punktów GSM.

Pozdrawiam

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 21:54
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 czerwca 2010, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Radzę popatrzeć w internecie albo w lokalnych gazetach. Z pewnością będzie tam sporo ogłoszeń i znajdziesz coś dla siebie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 czerwca 2010, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Może warto by się przejść do pośrednika nieruchomości o ile w miejscowości w której mieszkasz jest :)
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2010, 16:56

Zgadzam sie: good 0 bad

nigdy w życiu! chcesz dać zarobić komuś za to, co możesz sam zrobić? jak już ktoś napisał -pełno jest ogłoszeń w necie czy w prasie. Idąc do pośrednika za znalezienie MUSIMY MU ZAPŁACIĆ! oczywiście będąc u niego klientem, a jesteśmy nimi z chwilą gdy ma nam coś zaoferować. jest u nich taka zasada - nic nie pokażą zanim nie podpiszą umowy. prowizja dla nich to od wyznaczonej kwoty (bez żartów- niska nie jest) do 2-3% ceny nieruchomości!!! zdzierstwo

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2012, 21:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja słyszałem o agencji Ober-Haus. Planuję w tym roku wynająć mieszkanie córce i zamierzam skorzystać z ich pomocy. Przyznam że polecił ich mi mój dobry znajomy i to zdecydowało o ich wyborze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 stycznia 2012, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja uważam, że jeśli np. nie mamy na tyle dużo czasu żeby poświęcić go wystarczająco dużo na poszukiwanie loku to myślę że warto wesprzeć się pomocą agencji nieruchomości.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2012, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

No otóż to, przecież takie agencje nie pobierają aż takich dużych opłat a jeżeli nie ma się czasu, a zależy nam na odpowiednim mieszkaniu to czemu by nie skorzystać? w końcu wszystkim wyjdzie to na dobre. Nie dajmy się zwariować, kierujemy się "nie daj zarobić" no chwila skoro pomoże mi to ma zasłużoną zapłatę, to normalne, obawiam się że zaczynamy być takimi psami ogrodnika "sam nie zje, i drugiemu nie da"

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2012, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale weźmy pod uwagę tez to, że nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o pomoc w samym znalezieniu mieszkania, ale tez pomoc prawną czy jakieś wparcie przy negocjowaniu ceny, nie każdy z nas jest w stanie sam sobie z tym poradzić.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2012, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z wami! Przecież ludzie czasem są nieświadomi tych wszystkich przepisów w umowie nie wiadomo czasami co się podpisuje a tak można byś spokojnym, ludzie nie róbmy już z siebie takich wszystko wiedzących trzeba czasem płacić za pomoc, ale to wychodzi na dobre! Wolę zapłacić i być pewien że za moment nie będę musiał dopłacać deweloperowi itd, i spać spokojnie

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2012, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Poza tym masz pewność, że jak agencja wpuści Cię w maliny i podpiszesz np. bardzo niekorzystną dla siebie umowę to zawsze możesz agencję pociągnąć do odpowiedzialności, nie zostajesz w takiej sytuacji sam.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19106 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 178

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >