Gdzie zamówić materiały reklamowe?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

27 listopada 2014, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam taki problem, bo szef zlecił mi zamówienie jakichś materiałów reklamowych, ale zastrzegł, że nie mogą to być żadne ulotki ani nic w tym stylu. Ma to być coś oryginalnego, czego człowiek nie wyrzuci od razu do kosza. Macie jakiś pomysł, bo ja nie mam kompletnie pojęcia, co mam zrobić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 listopada 2014, 13:38

Zgadzam sie: good 0 bad

W sieci jest cała moc propozycji tak więc w zasadzie to nie ma nawet nad czym się zastanawiać.
Tutaj jest dobry katalog:
http://www.opengift.pl - w którym możesz przejrzeć sobie ponad 4000 przeróżnych gadżetów. Jeśli szef nie chce oklepanych pomysłów ( i ma w sumie rację w swoim działaniu) to możesz zainwestować na przykład w:
minilatarki
pendrivy
korkociągi

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2014, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamów cukierki krówki, jak przed wyborami :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2015, 18:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Cukierki, podkładki pod myszke, zapałki. Cokolwiek. Teraz praktycznie można logo na wszystkim nadrukować.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2015, 18:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio byłem na targach reklamowych w Warszawie i faktycznie tak jak patrzyłem gadżetów było masa. Dosłownie każdego rodzaju. Myslę, że będę zamawiał podkładki od www.viperprint.pl bo to jednak rzecz, którą każdy używa, a tam jest na pierwsze zamówienie dosyć duży rabat. Też się zastanawiam czy jednak drukowanie ulotek informacyjnych o firmie by nie było od rzeczy z tym żeby były dołączane do gadżetu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2015, 18:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki za wszystkie przydatne info :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2015, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem materiały reklamowe powinny być skorelowane z innymi działaniami marketingowymi, opracowanie strategii marketingowej może okazać się kluczowe w dzisiejszych czasach. W dużych firmach zajmują się tym wyspecjalizowane jednostki, natomiast jeśli jesteśmy małym przedsiębiorstwem możemy to zlecić firmie zewnętrznej.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2015, 08:47

Zgadzam sie: good 0 bad

4DL jak dla mnie najlesza firma reklamowa z atrakcyjną ofertą. Polecam ją wam.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2015, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli ktoś szuka (a widziałem kilka zapytań na forum) dobrego serwisu w laptopów to polecam http://centralnyserwislaptopow.pl/naprawa-ply t-glownych/ naprawiałem tam ostatnio płytę główną - bardzo szybko i tanio w sumie też. W dodatku na części wymienione gwarancja.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2015, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie musisz wiedzieć czego chcesz. Ja polecam od siebie firmę reklamową Fabryka Reklamy (to ich strona: fabrykareklamy.pro). Możesz sobie przejrzeć czym się zajmują właśnie na stronie internetowej, pooglądać realizację, znajdziesz tam tez dane teleadresowe oczywiście. Generalnie to wszystko zależy o co dokładnie chodzi Tobie/Twojemu szefowi, ale myślę że możesz spokojnie się skontaktować. Oni Ci profesjonalnie doradzą.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 312

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >