Hala namiotowa na allegro

« Powrót do grupy: Pośrednik/Zarządca

26 sierpnia 2015, 15:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzień dobry,

chciałbym poruszyć temat pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości przez allegro. Zauważyłem, że od pewnego czasu coraz więcej mieszkań czy domów a nawet takich obiektów jak hale namiotowe, jest wystawianych na allegro (ku uciesze portalu, bo prowizja na pewno się zgadza).
Jestem na etapie rozglądania się właśnie za taką inwestycją dla firmy i stąd pytanie czy ktoś spotkał się z sytuacją lub słyszał o jakimś nieprzyjemnym zajściu przy takiej transakcji? Jak się bronić i na co zwrócić uwagę?
Po prostu mam obawy przed kupowaniem od osób prywatnych, przez internet tak poważnych obiektów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 sierpnia 2015, 15:29

Zgadzam sie: good 0 bad

zauważyłem ostatnio również tę tendencję i trochę się zorientowałem, bo faktycznie kupienie przez internet od anonimowej osoby budzi niepokój.

Jednak wiele renomowanych firm z doświadczeniem wystawia takie ogłoszenie z zachętą do kontaktu, widziałem coś takiego np od protan elmark, tu masz namiar:http://protan-elmark.com.pl/, wtedy wszystko jak najbardziej odbywa się jak trzeba :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2021, 07:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że na allegro nie ma sensu szukać wykonawców hal namiotowych, bo w sumie po co skoro ja mogę Ci polecić kogoś konkretnie Haltech Group. Zerknij u nich na stronie https://haltech-group.pl/wycena-hali-namiotow ej/ masz mozliwosc podania wszystkich szczegółów i otrzymanie wyceny wiec zerknij i zobaczysz jak to wyglada pod wzgledem finansowych. Porownasz czy ci sie oplaca czy nie, ale wydaje mi sie, ze mocno sie oplaca ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 288

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >