Impregnat, który przedłuży żywotność drewnianych mebli i konstrukcji ogrodowych

« Powrót do artykułu: Impregnat, który przedłuży żywotność drewnianych... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

31 lipca 2022, 16:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam alergię na kurz, więc operowanie papierem ściernym, żeby przygotować drewno do impregnowania to dla mnie tydzień kaszlu. Zabezpieczenie tarasu na nowy sezon robi dla mnie Parkietlux, a meble ogrodowe z technorattanu wystarczy umyć ciepłą wodą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 sierpnia 2022, 22:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,
Drewno ogrodowe powinno być kompleksowo zabezpieczone przed działaniem czynników zewnętrznych, jak również korozją biologiczną, pleśnią, szkodnikami. Rekomenduję wybrać Impregnat Ochronno-Dekoracyjny Powłokotwórczy Vidaron, który jest wydajny, łatwy w aplikacji, wnika równomiernie w strukturę drewna, wzmacniając je, podkreślając jego naturalny charakter. Dzięki zastosowaniu Impregnatu Vidaron, drewno przez długi czas nie straci wyglądu i swoich oryginalnych właściwości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2022, 10:50

Zgadzam sie: good 0 bad

uważam że najtrwalszy impregnat co przedłuży żywotność drewnianych mebli i konstrukcji ogrodowych najlepszy będzie Sadolin polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej w sprzedaży płyt kartonowo gipsowych lakierów klei farb pap pianek gipsów betonów wełn mineralnych podstawek i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19124 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >