JBP HD CAMERA- opinie

« Powrót do grupy: Ekspert inteligentnych systemów

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

14 lipca 2016, 20:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam opinii co do kamery zewnętrznej IP diody HIGH POWER ponieważ jest nowością na rynku i jedynie mogłem to poznać ją z opisu, który mnie przyciągnął. Liczę na Waszą pomoc i jakieś porady dotyczące tego sprzętu :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2016, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozdzielczością nagrywania biją inne na głowę HD 720P, a dzięki zastosowaniu diody High Power IR uzyskany obraz jest bardzo dobry zarówno w nocy jak i za dnia. W zestawie posiada kartę pamięci do zapisywania obrazu a to na prawdę rzadko występuje u innych producentów, także jak za taką cenę na prawdę warto. Do tej pory jestem z niej zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lipca 2016, 22:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Pomimo, że jest nowością to już nie jedną osobę zaskoczyła. Własnie świetnym obrazem w nocy, detekcją ruchu z alarmem oraz ze cały system jest w języku polskim, także zamontować i przygotować do użytkowania możemy ją sami. A to kolejne oszczędności, które zostają w naszej kieszeni.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2016, 23:27

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda pamiętam, że gdy jeszcze szukałem do starego biura to jej nie było, a teraz już pojawiła się nowość z JBP HD Camera. Użytkuję od miesiąca i nie mogę powiedzieć złego słowa. Detekcja ruchu działa bez zarzutów. Obraz genialny za dnia i w nocy, ale na tym trzeba przekonać się samemu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2016, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

http://jbpartner.pl/pl/p/Kamera-zewnetrzna-IP-diody-HIGH-POW ER/809 to ta kamera od JBP tak ?? Montowałem je ostatnio u pewnej rodziny to na prawdę funkcyjna wszystko w języku polskim, łatwy montaż i też bez problemu połączyłem się ze smartphonem do niej. Takie nowości jak najbardziej są tego warte.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 sierpnia 2016, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Moi bardzo dobrzy znajomi mają ogromny dom, który często był poddawany próbom kradzieży, aż w końcu zamontowali kamery zewnętrzne KZ2 JBP. Od tego momentu były 2 próby, ale detekcja ruchu z alarmem w kamerze zdały próbę na 100%. Dodatkowo dzięki specjalnym diodom obraz w ciemności również jest świetny. Mogli więc materiał przekazać policji.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2016, 19:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Kamery obrotowe KZ5 to bardzo korzystna opcja zarówno przy monitoringu domu, firmy, czy parkingu. Posiadają standard ONVIF, więc można je również podłączyć do rejestratorów jeżeli wymaga tego sytuacja, bądź gdy nie chcemy można rozbudować jej pamięć do 64GB. Obraz w HD, a detekcja ruchu i alarm jak do tego momentu są niezawodne.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2016, 06:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Trochę słyszałem o tych kamerach na plus dla nich. Podobno w stosunku jakość-cena jedne z najlepszych na rynku. Sprawdzałem specyfikację KZ2 i mogę powiedzieć, że kilka funkcji mocno je wyróżnia jak możliwość otrzymywania powiadomień na e-mail, ONIVIF czy opcja wykonywania zdjęć po wykryciu ruchu.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2016, 20:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowy model KZ8 już całkowicie mnie zaskoczył. Cena bardzo konkurencyjna a funkcjami już chyba stoi na samym szczycie. FullHD, w nocy w całkowitej ciemności widoczność do 15-20m, możliwość robienia zdjęć oraz rozbudowy pamięci już 2x tyle więc 128GB

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2016, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

A że tak zapytam to ile dałeś za KZ8.
Montaż zamków Warszawa

Ten post był edytowany przez maksiu432 dnia: 15 grudnia 2016, 12:13
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • monitoring posesji Liczba postów: 59 Grupa: Ekspert int... Do zabezpieczenia swojego domu i całej przestrzeni wokół może przydać Ci się zestaw 2 kamer Wifi IP 4K 8Mpx orllo Z20. Niezła opcja z prostą apką do obsługi i p...
  • monitoring/kamery Bydgoszcz Liczba postów: 11 Grupa: Ekspert int... Do zabezpieczenia domu podczas wakacji fajnym rozwiązaniem jest zestaw dwóch kamer obrotowych orllo Z12 https://orllo.pl/zestaw-kamery-wifi-ip-z ewnetrzne-obroto...
  • internet w inteligentnym domu Liczba postów: 24 Grupa: Ekspert int... Czy dla kogoś, kto planuje rozbudowę swojej sieci internetowej i zastanawia się, czy warto zainwestować w technologię FTTX, polecilibyście tę firmę https://cell...
  • Czujki dymu i inne zabezpieczenia ppoż Liczba postów: 216 Grupa: Ekspert int... Dla osób poszukujących profesjonalnych rozwiązań z zakresu zabezpieczeń przeciwpożarowych, https://global-poz.pl/ wydaje się być dobrym miejscem. Global Poz ofe...
  • Nawigacja Liczba postów: 22 Grupa: Ekspert int... Czy wiecie, który sklep online posiada w swojej ofercie sprzęt wędkarski i nawigacje gps? Ważny jest dla mnie szeroki wybór produktów w korzystnej cenie. Ostatn...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 259

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >