Jak kupić dobre okna?

« Powrót do artykułu: Jak kupić dobre okna? | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸

3 marca 2018, 15:02

Zgadzam sie: good 0 bad

PCV w zupełności wystarczą, o ile mają dobrą specyfikację i do tego oczywiście też są dobrze zamotnowane. Polecałbym sobie zajrzeć na stronę firmy http://www.doormir.pl/ oni specjalizują się w dostarczaniu okien (i nie tylko). Bardzo dobra jakość, sprawny montaż i rozsądne ceny. Firma z Garwolina jakby ktoś potrzebował.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 marca 2018, 15:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, ze przede wszystkim trzeba się dobrze rozeznać wśród producentów. Ja korzystałem przy wyborze z pomocy firmy Anex Okna Raszyn, gdzie obejrzałem okna producentów spełniających wymogi i aprobaty techniczne ITB. Mają fajne warunki zakupu oraz montażu, więc warto na nich postawić (przyznaję to ze swojego doświadczenia)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 kwietnia 2018, 22:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Słuchaj, ja uważam, że te okna także zasługują na uznanie: http://oknoperfekt.pl/ bardzo dobra jakość i solidna cena. Dają gwarancję, więc można spokojnie spać. Ja mam od nich okna drewniane i rolety. Można powiedzieć, że bardzo fajnie współgrają i tworzą dobry efekt

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2018, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba się uważnie rozejrzeć na rynku za sprawdzoną firmą, która oferuje okna. Od siebie mogę wam polecić www.okna-drewniane-urzedowski.pl Okna, które od nich zakupiłem są świetne i dobrze wyglądają. Dodatkowo miały bardzo korzystne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2018, 09:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Korzystną cenowo ofertę okien (i nie tylko) ma Alumex http://www.alumex.pl/. Same produkty są fajne i przede wszystkim praktyczne dające realny komfort mieszkania. Po montażu okien są mniejsze rachunki za ogrzewanie, w domu jest ciszej. Płacąc pieniądze tego rodzaju okien należy oczekiwać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2018, 16:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepsze okna to te wykonane z aluminium. A już w szczególności idealnie komponują się wraz z drzwiami wykonanymi z tego samego materiału. Za sprawą producenta stolarki aluminiowej Waspal www.waspal.pl udało mi się stworzyć taką kompozycję. Wykonane przez nich artykuły są doskonałe!

Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2018, 08:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba się rozglądać za sprawdzoną firmą i nie śpieszyć się. Mi szukanie okien trochę czasu zajęło. W końcu trafiłem na firmę www.kupokna.eu, która oferuje świetne okna w bardzo korzystnych cenach. Warto się do nich zgłosić.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2018, 09:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja preferuje okna typu skandynawskiego. Jest to bardzo nowoczesne rozwiązanie, które nadaje sporo uroku, zarówno od wewnętrznej jak i zewnętrznej części domu. Za sprawą http://skandpol.eu/ udało mi się zaopatrzyć w rozwiązanie tego typu, które mocno wpłynęły na wygląd i funkcjonalność naszego domu. Swoje produkty eksportują do Norwegii, także głupotą byłoby nie zaufać takiej firmie. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2018, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mieszkacie w Poznaniu lub okolicach to polecam wam zgłosić się do firmy www.domega.pl Oferują świetne okna w dobrych cenach. U nich możecie zakupić również rolety i żaluzje do okien. Posiadają bardzo szeroką ofertę.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2018, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Długo się wahałem jakie pcv kupić jak budowaliśmy się z żonką, ale stanęło na Okno Plus i nie żałuję. Bardzo estetycznie wyglądają – od strony elewacji i od wewnątrz, ale najważniejsza jest jednak izolacja, tego się zazwyczaj szuka w oknach przede wszystkim. Wyciszają i dogrzewają mi wnętrza.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 199

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >