Jak czyścić sprzęt AGD?

« Powrót do artykułu: Jak czyścić sprzęt AGD? | « Powrót do grupy: Wnętrza

4 listopada 2011, 15:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm u mnie na działce taki by się przydał, bo tak kto przyjedzie to oczywiscie pozniej nie ma kto sprzatac wrr ;/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2011, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Oba swoje piekarniki (w sumie piekarnik i mikrofalówkę z termoobiegiem) czyszczę CIF-em. Najpierw nakładam jedną warstwę, potem zostawiam to na 15-20 min, a później delikatnie ściągam brud ostrzejszą częścią zmywaka. Tylko to trzeba robić w miarę systematycznie bo inaczej jak już się brud „zastoi” to niczym go się nie da ruszyć oprócz drapaka ;/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 grudnia 2011, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie no a są jeszcze ludzie którzy myją mikrofale raz na miesiąc? Ja myje swoją po każdym użyciu ale każdy robi jak uważa :) po każdym użyciu myje ja woda z życiem jakiegoś płynu delikatnego do naczyń, a raz na tydzień "dezynfekuje" specjalnym środkiem do mikrofali tym sposobem moja mikro ma 2 lata a wygląda jak bym dopiero wyjęła ją z pudła

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2012, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

u mnie sprawdza się fairy. nalewam trochę na zaschnięty brud, chwilę czekam i gąbką nasączoną gorącą wodą schodzi bez problemu ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 221

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >