Jak dbać o klimat i środowisko? Sprawdź!

« Powrót do artykułu: Jak dbać o klimat i... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

16 grudnia 2010, 19:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie, to wszystko wgląda super.. ale tylko na papierze. Zglebiwszy sie w szczegóły okazuje sie, ze nie jest tak kolorowo. Przy temacie OZE chciałbym przestrzec przed kontaktami z Ekoenergia z Szadka z Panem prezesem Santy na czele. Deweloper ten wykazał się skrajną nieodpowiedzialnością w wykonywaniu zleconego projektu. Wiatraki które postawił ze sporym opóźnieniem są uzywane i w zasadzie bezużyteczne ze względu na wadliwe podezpoły. Inwestor ponosi spore straty kazdego dnia, a wykonawca umywa ręce gdyż pieniądze wziął z góry..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 maja 2013, 02:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Witaj,

Pan John Smith, pożyczki pożyczkodawcy firma Jestem, jestem menadżerem John Smith kredyt. Oferujemy zarówno osobistych i kredytów komercyjnych

Europejscy konsumenci, przedsiębiorstwa oraz za współpracę z 2.000,00 $ $ 500.000.000,00 złotych, euro lub funtach GB bazy kapitałowej między kwotami

Władze, niezależnie od stanu cywilnego, płci, religii, i miejsce, ale, być prawnym środkiem do spłaty kredytu z powrotem na czas

Jestem do 3% z niskich stóp procentowych, powinny być godne zaufania.

To jest godne Twoich oczekiwań, możesz przejść dalej, do ich dokładną ilość wymaganych do kredytu, jak również prawo do

Aby wypełnić i przesłać następujące informacje do dalszego przetwarzania w tym procesie:

Informacje o aplikacji:

Nazwa wnioskodawcy:
Reference * Adres:
* Miasto:
* Kraj:
* Kraj:
* Płeć:
* Stan cywilny:
* Check-in:
* Zalecana prędkość:
* Zawód:
* Telefon :/ telefon:
* Telefon komórkowy:
Kwota * wymagane:
* Czas trwania kredytu:
* E-mail:
johnsmithloanlenders@hotmail.com

Czekamy na odpowiedź.
Pan John Smith

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 grudnia 2015, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Jestem panu Jerry Thompson wierzyciela pożyczek prywatnych, a ja jestem tutaj, aby Twoje marzenia, aby uzyskać kredyt. Czy potrzebujesz pilnie pożyczki? Czy potrzebujesz pożyczki, aby spłacić swoje długi? Czy potrzebujesz pożyczki na rozbudowę firmy lub rozpocząć własny biznes, jesteśmy tu dla Ciebie o niskim oprocentowaniu w wysokości 3% i można dostać kredyt w wysokości 1.000 do 100.000, 000,00 maksymalnej kwoty kredytu i do 50 lat czas trwania pożyczki. prosimy o kontakt na nasz adres email jerrythompson022@yahoo.com

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też