Jak dbać o zdrowie? Pola elektromagnetyczne – zagrożenie czy mit?

« Powrót do artykułu: Jak dbać o zdrowie? Pola... | « Powrót do grupy: Aktualności

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

15 grudnia 2015, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

pod wpływem promieniowania elektromgnetycznego w mieszkaniu (zalożono przed domem przekażnik) które wynosiło pomnad 2000 nanotesli.Teraz już o tym wiedzą lekarze.że to była przycyzna.
Brzecka Krystyna

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 marca 2016, 21:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzisiaj to tak na wszystko trzeba uważać, nawet długotrwałe używanie telefonów komórkowych może być szkodliwe, warto też przyjmować witaminy, i inne odżywcze składniki od małego np. magnez b6 dla dzieci , no i spędzać jak najwięcej czasu na "świeżym" powietrzu :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 marca 2017, 00:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Czesc, nazywam sie Anna i mam 45 lat. Moja skora juz od dawna nie jest taka jedrna i piekna, jaka byla 20 lat temu. Ale chcialam zawsze wygladac fajnie, dlatego zaczelam szukac rozwiazania. Znalazlam odmladzajaca maske “Collamask”, ale nie wiedzialam, czy warto stosowac taki product. Wiec zaczelam szukac informacje na ten temat – i chce powiedziec, co znalazlam. Uzywam srodka juz przez 21 dni. Jestem zupelnie zadowolona z efektu: skora nie jest sciagnieta, nie zluszcza sie, zniknelo podraznienie, wygladzone zostaly zmarszczki. Ale najwazniejsze — zniknelo wysuszanie skory.
Kosmetolodzy zalecaja, aby wszystkie kobiety od 27 lat zaczynali starannie dbac o swoja skore. Poprawic diete, zrezygnowac z dlugiej goracej kapieli, wziac joge, ale najwazniejsze — zwrocic wieksza uwage na dobor produktow kosmetycznych do pielegnacji skory. Abysmy nie testowali na swoim organizmu roznych produktow kosmetycznych, wielu ekspertow zalecaja stosowanie odmladzajacej maski “Collamask”.


prawdziwa odmladzajaca krem-maske

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2017, 09:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli już mowa o polu elektromagnetycznym, to na jaki transformator się zdecydować, aby było ono możliwie najniższe? Czy transformator olejowy firmy SGB będzie odpowiedni?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2018, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem dużo lepszym i bardziej efektywnym rozwiązaniem jest mezoterapia - Warszawa ma w tej kwestii największe pole do popisu ze względu na ilość specjalistów (odpowiednio wykwalifikowanych) i nowoczesny sprzęt

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2019, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Co ciekawe, odpowiednio dobrane częstotliwości i moc pola elektromagnetycznego są stosowane leczniczo – np. przy wspomaganiu regeneracji tkanki kostnej. Opiera się na nich także niemal cała diagnostyka obrazowa. Polecam wam zajrzeć na stronę https://remedios-para-la-celulitis.xyz/ - tam jest wiele ciekawostek na ten temat.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2020, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam Ci udać się do Esticlinic, to bardzo dobry gabinet medycyny estetycznej. Ja do nich chodzę na wypełnienie policzków Lubliniec U nich zawsze mogę liczyć na fachową obsługę i zabiegi na profesjonalnych sprzęcie i kosmetykach. I co rownie wazne ceny mają przystępne

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2020, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że przede wszystkim trzeba zadbać o odpowiednią suplementację organizmu. Jeśli szukacie dobrych i sprawdzonych suplementów diety, polecam wam zajrzeć tutaj https://witaminowybazar.pl/suplementy-diety . Na pewno bez problemu znajdziecie tu wszystko co będzie wam potrzebne

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2021, 17:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem pewny , że na ten wątek wchodzi bardzo dużo osób. Ten wątek jest mega ciekawy.
____________________________________________________________ _
Terapia plazmowa

Zgłoś | Cytuj | Link

3 marca 2021, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

A może tak nie dajmy się zwariować?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 400

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >