Jak można wykorzystać wodę deszczową?

« Powrót do artykułu: Jak można wykorzystać wodę deszczową? | « Powrót do grupy: Ogród i działka

8 października 2015, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze sprawuje się zbiornik na deszczówkę od www.zbiorniki.szczecin.pl :) mam i polecam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 marca 2016, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

też mam i powiem ze to ptaktyczna sprawa

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 marca 2016, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

ile na tym mozna zaoszezić mniej więcej?

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2016, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

ciężko stwierdzić, zależy głownie od wielkości ogrodu. Moim zdaniem warto dbać o zagospodarowanie wody deszczowej, bo to jednak okazja do tego, żeby zaoszczędzić na tej z wodociągów. U nassą zbiorniki na deszczówkę z firmy Frukko http://www.frukko.pl/ i uważam ze to bardzo praktyczna sprawa.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2016, 09:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Wodę deszczową wykorzystasz w praktyczny sposób dzięki specjalnym zbiornikom,beczkom na tzw "deszczówkę",dzięki czemu latem możesz na bieżąco podlewać z jej udziałem ogród.


www.FutureGardens.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 kwietnia 2016, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

ja tez zdecydowanie polecam takie rozwiaanie, jezeli szukacie swietnej jakosci zbiornikow na deszczowke to smialo moge polecic firme www.zbiorniki.szczecin.pl powodzenia

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2016, 05:12

Zgadzam sie: good 0 bad

chociażby do nawadniania swojego domowego ogrodu co może być swietna metoda na zaoszczędzenie pieniędzy. Ja swój zbiornik kupilem u www.zbioniki.szczecini.pl i jestem bardzo zadowolony, polecma

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2016, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

ja np. wykorzystuje ja do podlewania trawy i tego typu prostych czynności wokół domu. Osoboscie swój zbiornik kupowalem u www.zbiorniki.szczecin.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2016, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

ja swoje zbiorniki na deszczowke bralem od www.zbiorniki.szczecin.pl i musze przyznac, ze wyszlo swietnie, oszczedzam miesiac w miesiac naprawde spore kwoty, ktore przy zebraniu w calosc robia roznice

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2017, 22:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Deszczówkę świetnie można wykorzystać do celów ogrodniczych. Moim zdaniem warto taką mieć. Sam posiadam i kiedy nagromadzi się już w niej odpowiednia ilość wody to służy mi przy podlewaniu. Taką beczkę metalową można kupić np tu - http://metalexport.biz/beczki-stalowe

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 210

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >