Jak prawidłowo wykonać ocieplenie poddasza? Izolacja poddasza.

« Powrót do artykułu: Jak prawidłowo wykonać ocieplenie poddasza?... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

2 lutego 2015, 13:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre parametry ma pianka poliuretanowa. Jakbym miał polecać jakiś materiał to właśnie ten. W moim domu zakładali ją specjaliści z Ekopur System. Jak dla mnie cena okej, a samo wykonanie bez zarzutu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 grudnia 2015, 11:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogólnie izolacja natryskowa ma duży zalet. Nie nasiąka wodą jak wełna, eliminuje pleśnie i grzyby, z jednej strony ogrzewa pomieszczenia, z drugiej dobrze wentyluje latem. Izolacje taką na dobrym poziomie robi Woj-Tom ze stronki www.piana-izolacja-lodz.pl. Mam do nich zaufanie, robili mi już kilka takich robót.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 października 2016, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Podpowiadałbym amerykańską piankę QuadFoam500. Już wiele inwestycji z jej wykorzystaniem robiłem i jak na razie nie miałem jakiś reklamacji. Co do samego montażu to jest prosty i szybki – nie trzeba czekać na tryskanie kolejnych warstw. Powiem szczerze, że nawet jednego dnia można nawet kilkuset metrowy metraż ogarnąć tą pianką. Ja ją zamawiam przez stronę doskonalaizolacja.pl. Mają oryginalną piankę z hologramem, nie jest to falsyfikat, tylko prawdziwy materiał made by USA.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2017, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Styropian=porażka. Wełna=trudna do ułożenia. Najlepiej wychodzi pianą. I najszybciej. Sam miałem robioną izolację przez Izoplast http://pianaizoplast.pl/ warto poczytać i po prostu się nie męczyć.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2017, 17:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzień dobry, chciałbym polecić rewelacyjny materiał, który perfekcyjnie nadaje się w szczególności do ocieplenia poddasza. Jest to celulozowa folia termiczna.

Jakie są zatem jej atuty? Wysoka ochrona przed wahaniami temperatury dzięki nieprzepuszczającej powietrza, włóknistej strukturze, doskonała ochrona przed pożarem dzięki zdolności utrzymywania odpowiedniej temperatury (material osiąga maksymalnie 95°C w przegrodzie), a także ochrona przed wodą kondensacyjną dzięki sorpcji wilgoci i zdolności do transportowania jej w kierunku pomieszczenia, przy zbyt małej wilgotności lub w kierunku przeciwnym przy zbyt dużej wilgotności w przegrodzie, a za pomocą przewietrzania nadmiar odprowadzony jest do atmosfery (tzw. oddychanie celulozy).

Po więcej informacji odsyłam do naszej strony internetowej, a także pozostaję do dyspozycji w komentarzach. Myślę, że warto zainteresować się tym rozwiązaniem.

Pozdrawiam serdecznie, Konsultant Zona Sort.
http://zonasort.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 grudnia 2017, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie jest ocieplenie pianą. Zleciłem to firmie Izoplast, w której też okna zamawiałem. Nie wyobrażam sobie bawienia się z układaniem kawałeczków wełny i upychaniem ich w różnych dziwnych miejscach, których na poddaszu nie brakuje. Piana jest bardzo dobrze przyczepna do podłoża, wszędzie dotrze, równomiernie się rozchodzi. Widzę, że jeden z użytkowników Forum też o niej wspominał i ma racje, bo to praktyczne rozwiązanie jest.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2018, 14:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli przymierzacie się do wykonania izolacji lub hydroizolacji poddasza albo innej części domu to zajrzyjcie na stronę www.sklep-izotex.pl Jest to firma, która zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju materiałów izolacyjnych. Mają całkiem niezłe ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2022, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

aby zrobić prawidłową izolację poddasza należy zrobić dobry wymiar i położyć wełnę mineralną polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz żarówek żyrandoli styropianów i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 298

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >