Jak przechowywać sezonowe rzeczy?

« Powrót do artykułu: Jak przechowywać sezonowe rzeczy? | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

15 października 2012, 10:46

Zgadzam sie: good 1 bad

Świetna firma i uczciwa. Można im zaufać. Miejsce na przechowywanie tych rzeczy jest duże.Ceny dośc konkurencyjne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 października 2012, 08:39

Zgadzam sie: good 2 bad

Ceny mają bardzo dobre! 55zł miesięcznie? To naprawdę dobra cena - niezawyżona, a zawsze wiem, że moje rzeczy są bezpieczne. To o wiele lepsze rozwiązanie niż garaż na osiedlu - tam ciągle się ktoś kręci, dzieciaki piją alkohol i aż strach podchodzić. Wynajmuje komórkę już kilka miesięcy i uważam, że bardziej się opłaca niż kupowanie garażu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 października 2012, 08:39

Zgadzam sie: good 1 bad

Ceny mają bardzo dobre! 55zł miesięcznie? To naprawdę dobra cena - niezawyżona, a zawsze wiem, że moje rzeczy są bezpieczne. To o wiele lepsze rozwiązanie niż garaż na osiedlu - tam ciągle się ktoś kręci, dzieciaki piją alkohol i aż strach podchodzić. Wynajmuje komórkę już kilka miesięcy i uważam, że bardziej się opłaca niż kupowanie garażu.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2012, 08:58

Zgadzam sie: good 2 bad

Ja juz miałem kilka razy z nimi do czynienia,bo musiałem przechować rózne rzeczy,żeby sasiedzi mnie nie okradli i a wyjezdzałem czesto w delegacje. A teraz prace juz zmieniłem i nie ma takiej potrzeby. Wszystko było opanowane i nie miałem zadnych zastrzezen. pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2012, 11:32

Zgadzam sie: good 2 bad

Ja jestem o nich bardzo spokojny, kilka razy juz zostawiałem rzeczy i wszystko było w porzadku. Jak oni szanują moje rzeczy to ja tez ich szanuje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 grudnia 2012, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Mirka napisał: Ceny mają bardzo dobre! 55zł miesięcznie? To naprawdę dobra cena - niezawyżona, a zawsze wiem, że moje rzeczy są
bezpieczne. To o wiele lepsze rozwiązanie niż garaż na osiedlu - tam ciągle się ktoś kręci, dzieciaki piją
alkohol i aż strach podchodzić. Wynajmuje komórkę już kilka miesięcy i uważam, że bardziej się opłaca niż
kupowanie garażu.

Zgadzam się z Mirką

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2013, 08:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Co za GENIALNY POMYSŁ!!!!!!!! Czy można było wymyślić coś bardziej potrzebnego!? Firma bezpiecznie magazynowała moje rzeczy (naprawdę dla mnie cenne) na czas remontu i człowiek nareszcie z głową wolną od problemu nie musi martwić się, żeby meble czy dobytek nie stały na korytarzu bloku. Sprawdzona, solidna firma. Polecam wszystkim i popieram wcześniejsze opinie!

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2013, 10:47

Zgadzam sie: good 1 bad

z garażami to bywa różnie... jak się nie ma swojej posiadłości to często wandale malują po tych garażach pod blokami. też jestem zdania że takie komórki to fajna opcja bo umożliwia szybkie rozwiązanie problemu. jeśli ma się nadmiar sprzętu w domu to zawsze można wynająć komórkę i mieć do niej dostęp. bardzo fajna opcja, dowiedziałem się o niej dość niedawno i mogę polecić. tak jak ktoś powyżej powiedział, mają przystępne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2013, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Po skorzystaniu z ich usług, teraz wiem ze moge na nich polegac. Sprawdzaja się na prawde super.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2014, 10:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnie to wygląda. Jeśli ktoś szuka czegoś podobnego w Warszawie to może wypróbować wpudle.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też