Jak skosić wysoką trawę?

« Powrót do grupy: Zagospodarowanie terenu

27 czerwca 2016, 20:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak skosić taką naprawdę wysoką, zapuszczoną trawę?
Czy w takich sytuacjach zostaje już tylko kosa?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 czerwca 2016, 18:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie kosa elektryczna jest tu najlepsza. I chyba najszybsza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2016, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat w tym przypadku możesz spokojnie podnieść koła na wyższa wysokość w kosiarce i powoli spróbować kosić,nawet jeżeli trawa jest naprawdę bardzo zapuszczona. Ewentualnie kosa spalinowa która także jest dobrym pomysłem.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2017, 09:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobra kosiarka spalinowa z napędem, plus ustawić odpowiednio wyżej koła aby skosić trawę do optymalnego poziomu,a dopiero potem poprawić na niższym ostrzu. Ewentualnie zawsze zostaje Ci podkaszarka spalinowa gdzie wysokość trawy nie ma takiego znaczenia.

Pozdrawiam BiPiBruk

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2017, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze polecam kose, warto nawet jeżeli nie umiesz poprosić kogoś o naukę. Nie ma co polegać tylko na automatycznym sprzęcie a ewentualna umiejętność kosy może jeszcze się kiedyś bardzo przydać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lipca 2018, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że kosiarka spalinowa powinna sobie z takim zadaniem poradzić, jednak jeżeli ona nie da rady, wtedy można nawet sięgnąć bo najbardziej tradycyjne metody - zwykłą kosę.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2023, 07:58

Zgadzam sie: good 0 bad

nie dopuścić do wzrostu najlepiej

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Garaż a może lepiej wiata? Liczba postów: 122 Grupa: Zagospodaro... wiaty garażowe stalowe to jednak wyższy koszt niż 3 tysiące ale myślę że jednak warto się skusić bo jakość jest niewspółmierna i trwałość doskonała.
  • Mini ogródek pod blokiem Liczba postów: 11 Grupa: Zagospodaro... A do takiego ogródka pod blokiem to jakie parasole polecacie? Bo widziałem tą https://gardenspace.pl/parasole-ogrodowe ofertę i całkiem ładne mają tam duże para...
  • Donice ogrodowe Liczba postów: 38 Grupa: Zagospodaro... Szanowni Państwo, Donice ogrodowe wykonane z surowego drewna trzeba zabezpieczyć przed wilgocią, szkodnikami i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznyc...
  • studnia a gliniasty teren działki Liczba postów: 16 Grupa: Zagospodaro... W przypadku pomp głębinowych stosowanych w większych instalacjach, takich jak farmy czy przemysł, wybór falownika powinien również uwzględniać jego zdolność do....
  • Tani i dobry grill Liczba postów: 17 Grupa: Zagospodaro... W zależności od swoich preferencji możesz sięgnąć zarówno po gotowe zestawy mebli, jak i pojedyncze elementy. Co więcej, na rynku znajdziesz zestawy obiadowe or...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 140

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >