Jak udekorować rodzinne mieszkanie na święta?

« Powrót do artykułu: Jak udekorować rodzinne mieszkanie na... | « Powrót do grupy: Wnętrza

16 listopada 2011, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmmm taka zwykla w sumie aranzacja , no ale moze o to chodzi zeby nie bylo przepychu :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 listopada 2011, 15:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ej... nie no mnie urzekły te ozdobione krzesła, wyglądają naprawdę bardzo sympatycznie i estetycznie, co roku zapominam o ozdobieniu krzeseł i zawsze orientuje się po świętach że to właśnie o nich zapomniałam oglądając zdjęcia :D heheh więc w tym zapisze w kalendarzu "udekoruj krzesła" hehe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 grudnia 2011, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam przeczytać artykuł

http://rynekpierwotny.com/articles/article/30 9/


Mają naprawdę fajne pomysły, a zwłaszcza ten z pomarańczą :D

Ten post był edytowany przez Kamila_El dnia: 21 grudnia 2011, 14:22
Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2014, 16:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Dekoracje są delikatne, ale od razu człowiek czuje świąteczny klimat :) Ja jeszcze do tego zawsze obstawiam dom poinsecjami. Chciałabym kiedyś mieć czas na udekorowanie vcałego domu tak, jak o tym zawsze marzyłam, ale jakoś nigdy nie mam zbyt wilee czasu więc zawsze ide na łatwiznę i korzystam z gotoqych, dostępnych w sklepach stroików.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2019, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Najważniejsze jest oczywiście udekorowanie choinki ;) Mi najbardziej podobają się szklane bombki, a Wam? Widziałam już w tym roku bardzo szeroki wybór takich ozdób w sklepie Happenings.pl, polecam i Wam się tam rozejrzeć ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 listopada 2021, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ostatnio starałem się znaleźć fajne ozdoby bożonarodzeniowe w sklepach stacjonarnych, ale wszystko w tym roku wydaje mi się tandetne. Postanowiłem sprawdzić w internecie i znalazłem fajny sklep https://www.e-sas.pl/boze-narodzenie gdzie ostatecznie złożyłem zamówienie z dużą ilością produktów. Mam nadzieję, że szybko je zrealizują bo już prawie grudzień.

Ten post był edytowany przez kej_say dnia: 24 listopada 2021, 12:20
Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2021, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Póki co to mnie bardziej interesuje prezent dla dziadka na święta bo pomysłów mam mnóstwo, ale nie mogę sioę na ten jeden konkretny zdecydować. Podpowiecie czym kierować się przy wyborze?

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 379

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >