Jak wybrać fotel do biurka dla ucznia?

« Powrót do artykułu: Jak wybrać fotel do biurka... | « Powrót do grupy: Wnętrza

27 marca 2020, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobry artykuł. Ja niedawno zamówiłem krzesło biurowe Ergon ze sklepu www.sitplus.pl. Dysponuje regulowaną wysokością siedziska, zaawansowanym mechanizmem odchyłu oraz wyprofilowanym oparciem. Syn jest bardzo z niego zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 kwietnia 2020, 21:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamawiałem dla syna krzesło biurowe z tego sklepu http://www.10chairs.pl/, model smart. Fajnie sprawdza się przy domowym odrabianiu lekcji, a teraz przy zdalnej szkole.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2020, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

wiesz co, ostatnio też szukałam wygodnych i niedrogich foteli biurowych i trafiłam na sklep mirjan24. Mają tam dość ciekawe propozycje w niskich cenach. Oferują też darmową dostawę, co znacznie ułatwia decyzję o zakupie w ich sklepie :)
Osobiście zdecydowałam się na fotel gamingowy i był on strzałem w dziesiątkę! Posiada regulacje siedziska, podłokietników i oparcia i jest mega wygodny!

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2020, 06:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Fotel musi być przede wszystkim komfortowy tak aby nie obciążać zbytnio pleców, które podczas siedzenia i tak nie są w najlepszej sytuacji. Dlatego wbrew pozorom odpowiedni fotel jest taki ważny i należy go odpowiednio dobrać.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2022, 17:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem nowego fotela do Waszego biura, gabinetu lub domu to zdecydowanie polecam Wam fotele do pracy oraz wszelkie inne fotele z ich oferty. Co Wy sądzicie o ofercie dostępnej na stronie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 235

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >