Jak zainstalować kosiarkę zautomatyzowaną?

« Powrót do artykułu: Jak zainstalować kosiarkę zautomatyzowaną? | « Powrót do grupy: Ogród i działka

15 lutego 2012, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Aaaaaa.... czyli, że to taka co to sama za nas trawe kosi... no cacuszko! może sobie sprezentuje na urodziny tak sam dla siebie i swojej wygody :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2012, 15:18

Zgadzam sie: good 0 bad

zagladam tu dosc czesto, ale musze pznzyrac, ze kmh zaczyna schodzic do poziomu pojepka. Ten artykul o Akirze to jakies nieporozumienie. Sory wielkie, ale o ile za recki/komenty nt. filmow wielki szacun, ale z niusa na nius nt. komiksow robi sie coraz gorzej. Co to k-wa jest, blogas pryszczatej nastolatki, ktora zali sie kolezanko, ze znow jej syf wyskoczyl, albo snil sie Franek z 5c? Kogo obchodza wynurzenia i nieprzespane noce z powodu zakonczenia Akiry? Czytnalbym se recke o calej, zamknietej serii, a tu widze banaly, kore zapoda mi kolo na podst skanow na Gildii albo Alei Kopistow. Pardon Komiksu. Jedzie mi to lukaszowa megalomania w sytulu: nie mam co robic, to se wpisze zlote mysli do pamietnika. Tamtemu sie Yoryk nie podoba, to wylewa zale, temu sie Akira zakonczyla, to wylewa lzy gorace, jakby faktycznie zakonczyla sie jakas epoka w komiksie. Amatorszczyzna mi to jedzie, zwlaszcza, ze pewnie pojawia sie zaraz prawdziwe artykuly na ten sam temat. Tak, jak pojawily sie o Ygreku i pjp umilkl na ten temat na amen. Po co to? Wezcie sie za porzadne recenzowanie, takie do zywego, jak to bywalo i do czego sie przyzwyczailem zagladajac na MOtyw. Takie polebkowe traktowanie tematu to na co drugim forum znajde.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 263

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >