Jaka aranżacja jest nowoczesna?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

9 grudnia 2008, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałabym się od was dowiedzieć. Jakie połączenie kolorów daje pomieszczeniu nowoczesny wygląd? Czy skórzana sofa z fotelami oszkloną szafką pod kino domowe będzie nadawało wnętrzu nowoczesny wygląd? Co wpływa na nowoczesny wygląd pokoju?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lutego 2009, 17:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
To zależy od wielu czynników, Jakiego koloru są fotele, jak są to skóra pokryte ( skóra przylega, czy się marszczy?, jak duży jest stolik, telewizor, jaki jest kolor ścian i detali wnętrza, co jeszcze będzie się znajdowało w pokoju? Jeśli nie uwzględnisz wszystkich tych okoliczności, to bardzo łatwo pozbawisz mieszkanie stylu. Jak nie wiesz jak urządzić swoje mieszkanie z klasa i smakiem, to polecam wynająć ekspertów od wykańczania wnętrz. Dobrych znajdziesz na fachowaekipa.pl
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 kwietnia 2010, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że skórzane meble nadają pomieszczeniu nie nowoczesny, ale klasyczny wygląd. Aby wnętrzu nadać nowoczesny wygląd używa się mebli,w których występują elementy metalowe, szklane. Można też wiele zdziałać stosując meble o nietypowym kształcie. Kolorystyka musi być odważna, ściany najczęściej w różnych tonacjach koloru albo nawet w różnych zestawieniach kolorów. Plus nowoczesny sprzęt ;)
Nowoczesne wnętrze kojarzy mi się raczej z "zimnym" wnętrzem, ale oczywiście jest to subiektywne.
Najważniejsze, abyśmy się czuli we wnętrzu dobrze, mniej ważne natomiast jest to, czy będzie nowoczesne czy też klasyczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2010, 14:20

Zgadzam sie: good 0 bad

według mnie nowoczesności dodaje wykorzystanie na ścianach różnych systemów zdobień i faktur. Sporo takich produktów ma Magnat style. Zresztą teraz takie rzeczy są w modzie i widać, że wiele osób planujących remont szuka właśnie oryginalnych rozwiązań.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2010, 17:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie nowoczesne farby na ściane, jakiś stiuk wenecki albo cos w tym stylu... podłogi z dębowego drewna albo lepiej z terakoty (koniecznie podgrzewane), Jak największe okna, aby do pokoju wpadało dużo światła. Oświetlenie punktowe, połączenie drewna ze szkłem i z metalem. Trzeba pamiętać aby nie kupować za dużej ilości segmentów meblowych. Meble muszą być tylko uzupełnieniem. I koniecznie lcd na ścianę. Sony ma takie płaskie telewizory które wyglądają jak obraz. Powinno być ślicznie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2010, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Mir ma rację. Nowoczesna aranżacja cechuje się przede wszystkim MINIMALIZMEM. Także meblościanki odpadają, "wystawki" z figurek/innych bzdetów bibelotów na szafkach tudzież półkach także. Elementów dekoracyjnych też musi być jak najmniej także wybij sobie z głowy np firany i zasłony z "finezyjnym" zapięciem. Słowem - SKROMNOŚĆ a NIE PRZESYT ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2010, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

nowoczesny na pewno jest minimalizm, elementy szklane, może też i metalowe..ale nowoczesny nie oznacza też czarno-biały, np. taki kolorowy fotel: http://myin.pl/fotel-jan-skorzany-w-roznych-kolorach,4061.ht ml tylko, że wtedy trzeba się bardziej nakombinować z kolorami dodatków, żeby wszystko do siebie pasowało

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2013, 21:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukacie profesjonalnej firmy projektującej i aranżującej wnętrza? Polecam wam http://urzadzamypodklucz.pl/o-nas.html . Zajmują się profesjonalnym projektowaniem i aranżacją wnętrz oraz oferują kompleksowe wykończenia wnętrz. Firma bardzo solidna, starająca się sprostać oczekiwaniom klienta. Ich aranżacja jest wygodna i stylowa.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2013, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

jak dla mnie nowoczesność: to minimalizm i prostota. proste kształty wręcz bryły, stonowane kolory- odcienie szarości, biel i czarny.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2013, 22:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdźcie ofertę studia projektowania wnętrz Kołodziej & Szmyt na stronie http://deccoria.pl/forum/temat,34,5247,5. Bardzo atrakcyjna oferta i ciekawe aranżacje. Sami oceńcie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6401 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • Baterie prysznicowe - jakie wybrać Liczba postów: 6 Grupa: Wykańczamy... W zakresie baterii prysznicowych to warto zapoznać się z ofertą Oltens u których możliwości w tym zakresie jest naprawdę sporo i na https://oltens.com/pl/bateri...
  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 20 Grupa: Wykańczamy... Narzędzia do wykończenia domu są niezbędnym wyposażeniem dla każdego majsterkowicza czy profesjonalnego remontowicza. Pomagają w precyzyjnym i efektywnym wykońc...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 435 Grupa: Wykańczamy... Przygotowując się do sezonu ogrodowego, zastanawiam się nad zakupem nowych mebli oraz dodatków, które urozmaicą mój ogród. Czy ktoś może polecić sklep z akcesor...
  • malowanie ścian Liczba postów: 198 Grupa: Wykańczamy... Kolega wyżej wrzucił bardzo ciekawy sklep - zapoznajcie się, bo naprawdę warto.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 339

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >