Jaka była najmodniejsza kostka brukowa?

« Powrót do artykułu: Jaka była najmodniejsza kostka brukowa? | « Powrót do grupy: Ogród i działka

22 grudnia 2013, 18:15

Zgadzam sie: good 0 bad

W 100% zgadzam się z twierdzeniem, że duże kostki czy płyty wyglądają znacznie lepiej niż taka drobnica. Dobre są takie płyty jak promenada, wyglądają rewelacyjnie w każdej nowoczesnej okolicy, przed biurowcem albo w centrum miasta położyć coś takiego, idealny efekt.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 grudnia 2013, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym bardziej stawiał na takie indyjskie płyty. Zawsze to coś innego w ogrodzie, czy na podjeździe, a poza tym nie są wcale dużo droższe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2013, 17:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Detalit z bruk betu w jasnym, piaskowym kolorze. Nieduże kostki, które można dowolnie układać i tworzyć estetyczne kompozycje. Przejrzałem dużo kostek zanim ostatecznie się na tą zdecydowałem, mierzyłem, analizowałem układy itd. Koniec końców z wyboru jestem zadowolony, a to chyba najważniejsze.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2013, 19:18

Zgadzam sie: good 0 bad

to zależy co się komu podoba. ja mam podjazd ułożony właśnie z takiej drobnicy. mam kostkę Creativ. wybrałem dwa kolory. piaskowy i grafitowy. wygląda bardzo fajnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2014, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

a mam kostkę Logo w kolorze grafitowym. nie jest bardzo drobna, ma lekko obtłuczone krawędzie. przypomina naturalne łamane kostki. bardzo łatwo z niej ułożyć np łuki czy koła

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2014, 19:14

Zgadzam sie: good 0 bad

u mnie na podjeździe wyłożyłem kostkę urbanit, świetnie się prezentuje, zafugowałem ją bo nie ufam ciasnemu i ścisłemu kładzeniu kostki, widzę jak u sąsiadów ta opcja okazała się nie być praktyczna i kostki się rozchodzą i podnoszą

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2015, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

do różnych miejsc pasują różne kostki, nie ma co uogólniać

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2015, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

ja kostkę brukową zamawiałem u http://www.luskar.pl/dzialy/materialy-budowla ne/kostka-brukowa.html w Krakowie, oferują kostkę najwyższej jakości, bardzo ładnie ona wygląda

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2016, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

świecąca kostka brukowa wygląda dość ciekawie, można różną ilość takich świecących elementów zastosować, ja takie produkty znalazłem m.in. w ofercie http://gryf-kostka.pl/produkt/

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 228

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >