Jaką wełnę wybrać?

« Powrót do grupy: Robimy izolację cieplną

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

15 października 2008, 17:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Niebaewm zaczną się prace związanie z ociepleniem dachu. Chciałem zapytać czym kierować się przy wyborze wełny? Jakiej firmy wełna jest najlepsza?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lipca 2010, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam wełnę mineralną. Idealnie nadaje się do pokrycia dachowego. Najlepsze są z firmy Tytan.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lipca 2010, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

kieruj sie cena, ale tez nie bierz najtanszej ... poczytaj o wspolczynniku przenikania ciepła i wybierz ta lepsza ... jest sporo firm, a wszystkie welny maja i tak atesty wiec po co przeplacac ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2010, 01:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik holiganek napisał: Niebaewm zaczną się prace związanie z ociepleniem dachu. Chciałem zapytać czym kierować się przy wyborze wełny? Jakiej firmy wełna jest najlepsza?

Tak jak napisał przedmówca jest wiele firm na rynku oferujących dobrej jakości materiały izolacyjne. Pytanie brzmi, jakie parametry energetyczne chcesz uzyskać w swoim domu: podwyższone, czy standardowe. Jednym z ważniejszych czynników jest również zdrowie domowników oraz oczywiście cena. Jeśli opisane wyżej aspekty są dla Ciebie priorytetem proponuję zapoznać się z ofertą nowej wełny mineralnej Knauf Insulation w ECOSE Technology. W produkcji tej wełny mineralnej zastosowano innowacyjną na rynku technologię łączenia włókien bazującą na substancjach organicznych (zamiast ropopochodnych substancji chemicznych), wolną od formaldehydu. Zapewnia to lepszy mikroklimat wewnątrz domu oraz przyczynia się do poprawy jakości powietrza wewnątrz budynku.
Pod tym linkiem http://knaufinsulation.pl/files/ki_pl/upload/documents/Izola cja%20poddaszy%20uzytkowych%2001.01.08.pdf jest szeroko opisana tematyka izolacji poddaszy użytkowych.

Jeśli cenisz sobie ideę zrównoważonego rozwoju w budownictwie oraz ochronę środowiska polecam nową wełnę mineralna w ECOSE Technology Knauf Insulation. Innowacyjna technologia opiera się na łączeniu włókien wełny substancjami organicznymi wolnymi od formaldehydu, zamiast tradycyjnie używanych w produkcji, chemicznych substancji ropopochodnych. Ponadto jest bardzo wygodna w montażu: miła w dotyku, mniej pyląca, bezzapachowa.
Mam nadzieję, że pomogłam. W razie pytań proszę o kontakt.

polaczylem podobne watki Radex

Ten post był edytowany przez Katarzyna S. dnia: 24 lutego 2012, 17:44
Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2011, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

co sądzicie o wełnie ECOSE?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 kwietnia 2012, 22:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Poproszę o konkretne pytania dotyczące wełny mineralnej w ECOSE Technology. Być może będę w stanie pomóc.

Jeśli ktoś z Forumowiczów ma doświadczenia w ocieplaniu wełną mineralną produkowaną w tej technologii zachęcam do wyrażenia opinii.

---
Służę pomocą,
e-Rzecznik Knauf Insulation

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2012, 09:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik holiganek napisał: Niebaewm zaczną się prace związanie z ociepleniem dachu. Chciałem zapytać czym kierować się przy wyborze wełny? Jakiej firmy wełna jest najlepsza?

W przypadku dachów skośnych, mniemam że o takim piszesz, stosuje się przede wszystkim wełnę. Ale to jaką i w jaki sposób ją zamontować zależy od szczegółów dachu. Jak podasz więcej szczegółów dot. konstrukcji łatwiej będzie dobrać odpowiednie produkty o cechach spełniających Twoje oczekwiania oraz wymagania konstrukcji.

________________
e-konsultant Rockwool

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2012, 21:44

Zgadzam sie: good 0 bad

CZY wiecie jakie materiały budowlane są najlepsze jeśli chodzi o wełnę? które marki?

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2012, 21:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Najważniejszą kwestią, jeśli chodzi o materiały budowlane, jest ich produkcja zgodna z zasadami zrównoważonego rozwoju w budownictwie.
---
Służę pomocą,
e-Rzecznik Knauf Insulation

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2012, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Bronz napisał: CZY wiecie jakie materiały budowlane są najlepsze jeśli
chodzi o wełnę? które marki?


I oczywiście polecam wełnę mineralną firmy Knauf Insulation. Żeby właściwie i jak najtrafniej dobrać odpowiedni produkt, napisz proszę jakie parametry najbardziej Cię interesują. Co do wyboru grubości ocieplenia - muszę znać budowę poszczególnych przegród budowlanych. Grubość ocieplenia musi zapewniać odpowiedni komfort termiczny wewnątrz pomieszczeń ogrzewanych, ale także musi być dobrana pod względem ekonomiczności i efektywności.
---
Służę pomocą,
e-Rzecznik Knauf Insulation

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ocieplenia domu - jaki styropian ? Liczba postów: 34 Grupa: Robimy izol... Zanim zabierzesz się za remont poddasza, poczytaj sobie o piance PUR zamiast znowu wymieniać na wełnę. Nie dość że łatwiej się ją aplikuje, nie jest łatwopalna....
  • Ocieplenie poddasza pianką Liczba postów: 113 Grupa: Robimy izol... Użytkownik NikolMleczko napisał: może ktoś z forumowiczów poleci dobry pistolet do pianki Mogę polecić od Komatz https://www.komatz.pl/kategoria-produktu /akce...
  • Jaki tynk? Liczba postów: 754 Grupa: Robimy izol... Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę mógł za bardzo pomóc.
  • Usterka przy ociepleniu bloku. Liczba postów: 6 Grupa: Robimy izol... Tynk na ociepleniu – pierwsza usterka. Gdy na ścianie pojawia się siatka pęknięć odwzorowująca układ płyt styropianowych, to jest to ... webmailer ionos
  • Wełna czy styropian? Co będzie lepsze? Liczba postów: 8 Grupa: Robimy izol... To ja podpowiem wam, że w miejscach trudno dostępnych sprawdzą się ocieplenia metodą wdmuchiwania granulatu celulozy i wełny. Tu sobie więcej o tym poczytajcie,...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 250

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >