Jaką wybrać szafę do przedpokoju?

« Powrót do artykułu: Jaką wybrać szafę do przedpokoju? | « Powrót do grupy: Wnętrza

8 stycznia 2013, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

wydawałoby się, że wybór szafy jest jedną z prostszych, bo przecież ma tylko pomieścić ubrania, ale wcale tak prosto nie jest. Wiem bo moja koleżanka to przerabiała ostatnio. Na pewno sobie trzeba odpowiedzieć na wiele pytań, a jeśli chodzi o to, gdzie można znaleźć fajną szafę myślę, że jednym z fajniejszych miejsc jest sklep kelman.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 listopada 2016, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w artcore zamawiałam na wymiar szafę, bo jednak te katalogowe nie wszedzie pasują, zazwyczaj są zrobione na jedno kopyto jak sie mówi, a żeby mieć funkcjonalną szafę trzeba się nieźle nagłowić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2016, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Hanka, cyz twoja szafa dużo wyniosła? i jak długo na nia czekałaś?? Sama chcę zamówić jakąś na wymiar szafę, bo chyba dużo lepiej taką dopasować.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2017, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie nie czekałam długo, ceny są różne, ja miałam skomplikowany środek i chciałam lepsze drewno, wieć troche więcej to wyniosło niż zazwyczaj jak się płaci, ale warto zainwestowac w taką szafę wnękową.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2017, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej jeżeli taka szafa będzie pojemna i zarazem praktyczna, tak aby zmieściło się w niej wszystko co chcemy oraz aby nie zagracała całego przedpokoju. fajną opcją mogą okazać się tutaj szafy wnękowe.


www.Zddesign.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 września 2017, 14:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najlepiej stworzyć szafę na wymiar. My mamy taką http://www.indeco.pl - jest bardzo praktyczna, z przesuwnymi drzwiami - wszystko tak jak chcieliśmy - polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2017, 08:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli poszukujesz dobrej szafy do przedpokoju, to zerknij na www.Regem.pl gdzie pomożemy i doradzimy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2022, 18:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakiś czas temu robiłam generalny remont mieszkania. Jeśli chodzi o szafy do przedpokoju to polecam https://lubiemeble.pl/szafy-do-przedpokoju. Bardzo dobry materiał, szybka realizacja zamówienia. Dużo przejrzałam stron ale lubiemeble.pl wypada najlepiej. Ceny mają bardzo konkurencyjne. Poleciłam już kilku znajomym i również mają pozytywne wrażenie. Więc śmiało mogę polecać :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Szafka RTV imitująca kominek Liczba postów: 12 Grupa: Wnętrza A jeśli rozglądasz się za ciekawymi wariantami szafek RTV w modnym wydaniu to możecie też zajrzeć na https://zfabryki.pl/pol_m_Przechowywanie -1531.html gdzie zn...
  • Kołki rozporowe - czyli jak bezpiecznie wieszać? Liczba postów: 19 Grupa: Wnętrza Warto mieć w tym celu odpowiednie narzędzia oraz rzecz jasna same kołki także powinny być wysokiej jakości wykonania, od tego zacznijmy.
  • Jak urządzić pokój małego kibica Liczba postów: 10 Grupa: Wnętrza U mnie dzieciaki również mają w bardzo podobnym stylu swoje pokoje urządzone i ja jestem zdania, że ogólnie strefy kibiców są czymś bardzo fajnym. Muszę dodać,....
  • Jak wybrać parapet zewnętrzny? Liczba postów: 24 Grupa: Wnętrza Jedno jest pewne popularność parapetów marmurowych wynika w dużym stopniu z renomy, którą cieszą się elementy z naturalnego kamienia — dodajmy, że w dużej mierz...
  • Baterie umywalkowe ścienne - tradycyjne i bezdotyk... Liczba postów: 7 Grupa: Wnętrza Jeśli szukasz stylowych propozycji w zakresie baterii umywalkowych podtynkowych to warto zapoznać się z ofertą marki Oltens i tutaj https://oltens.com/pl/bateri...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 334

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >