Jaki kolor scian w pokoju dziecka?

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

25 września 2015, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem za pastelami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2015, 18:41

Zgadzam sie: good 0 bad

A ktoś myślał o kamieniu dekoracyjnym? Taka Luna do pokoju małej księżniczki będzie jak znalazł.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 października 2015, 21:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Szedłbym w kierunku zieleni bądź lekkiego żółtego :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2016, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne kolory nie będą tak przytłaczać :) owszem można dodać jakiś ciekawy akcent kolorystyczny, żeby znowu nie było nudno :) warto też przemyśleć kwestię dekoracji, której możliwości jest wiele. tapety, fototapety, naklejki są popularne. Można też zastosować sztukaterię, dowolnie ułożyć i pomalować i uzyskujemy ciekawy efekt :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2016, 09:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o zainteresowania muzyczne dzieci, to możecie zajrzeć do http://sklep-muzyczny.com.pl/p/1094/5582/kurz weil-artis-se-stage-piano-stage-piana-pianina-przenosne-inst rumenty-klawiszowe-instrumenty.html. Dostępna jest tutaj fajna i bogata oferta instrumentów dla dzieci, którą według mnie warto sobie sprawdzić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 czerwca 2016, 11:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o kolor ścian w pokoju dziecka,to zdecydowanie warto postawić na jasne motywy lub dać fototapetę też z ciekawym wzorem,powiedzmy bajkowym,co o tym sądzicie?

www.Belle-Amelie.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2016, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre farby to podstawa no i akcesoria malarskie też. My podczas remontu wszystkie farby i dobre narzędzia kupiliśmy w sklepie http://www.pagat.com.pl/sklep/ szybko i sprawnie

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2016, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

I na jaką kolorystykę ostatecznie padł wybór? Pytam bo minęło trochę czasu,więc może coś się ruszyło w tej kwestii,czekamy na Twoją odpowiedź i dalszym ciągu służymy radą i pomocą na forum:)

www.Belle-Amelie.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2016, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Też jestem ciekawa. Mi się podoba ciepła żółć w pokoju dziecięcym.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2016, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad



To pochodzi z http://www.hepin.pl/pol_m_NAKLEJKI-scienne-i- meblowe-181.html

Czego chcieć więcej? Jakiś ładny kolor, na to naklejki - to naprawdę totalnie odmienia styl pomieszczenia i sprawia, że jest ono faktycznie dziecięce. Dopasujecie wszystko do siebie i wtedy efekt będzie perfekcyjny.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 259

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >