Jaki rodzaj grilla będzie najlepszym wyborem?

« Powrót do artykułu: Jaki rodzaj grilla będzie najlepszym... | « Powrót do grupy: Ogród i działka

Stron: 138 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

29 kwietnia 2016, 09:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie Broil King jest zdecydowanie najlepszy . Ja zanim zmęzem kupiliśmy grilla gazowego , najpierw zapoznaliśmy sie po prostu z kilkoma ofertami , zawsze tak robimy , Porównaliśmy i Broil King wypadł najlepiej . przede wszystkim. Ma amortyzery ,które odpowiadają za smak danej potrawy . dwa , to ,ze jako jedyny ma szafke na butle 11kg , przde wszytskim ogo,ądając zdjęcia itd , zobaczyliśmy ,ze ten grill ma najmniejsze łączenia między żeberkami . A zależało mi na tym ,zeby jedzenie nie wpadało pod ruszt.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2016, 19:44

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie u mnie korzysta się z takiego typowego i normalnego grilla. Jednak zawsze używamy plastikowych tacek z https://ejedrek.eu/grill/ , bo nie trzeba się martwić motem zmywaniem! :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 maja 2016, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Broil King jest faktycznie dobry - super jedzenie, wygodny w użyciu, daje ade nawet na wietrze :) jak dla mnie grill gazowy jest doskonałym rozwiązaniem!

Zgłoś | Cytuj | Link

2 maja 2016, 16:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Grill gazowy fajne rozwiązanie, ale przyznam że ja to wolę jednak węglowy. Musze czuć ten dym w kiełbasie albo na karkówce :) przed majówką kupiłem tego grilla http://selgros24.pl/Dom-i-ogrod/Ogrod/Grille-ogrodowe-i-akce soria/Grille/Keyo/GRILL-Z-KOMINKIEM-YH5008C-pp77594.html. Cena okazyjna (dobre kilkadziesiąt zł oszczędności) i już bardziej zaawansowany sprzęt. Promocja jeszcze trwa więc może ktoś z Was jeszcze skorzysta. Modeli do wyboru cała masa. Przyjemnego grillowania

Zgłoś | Cytuj | Link

3 maja 2016, 09:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jak basiulka55 napisała. Mniejsze odstępy między żeberkami w ruszcie powodują również że grill trzyma lepiej temperaturę ponieważ żeliwo długo stygnie. Poobijana 11-tka ze stacji zamknięta w szafce - bezcenne. Broil King to doskonały wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 maja 2016, 07:35

Zgadzam sie: good 0 bad

no no własnie widziałem te broil king i szczerze mówiąc nie jest to taka mała maszyna. Ale jak już grillować to porządnie. myślę ze warto zainwestować żeby miec smaczne i zdrowe jedzenie!

Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2016, 19:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Zerknij na ofertę www.web-grille.pl, mają ogromny wybór wiec coś powinno Ci sie spodobać. Mam od nich gazowy i nie moge na nic narzekac.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2016, 07:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Troszkę informacji opisowych można znaleźć na https://grillland.pl/pl/n/list

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2016, 17:46

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak , Marku , poza tym co do Broil King i tych łączeń między żeberkami , to przynajmniej ułatwia mi to czyszczenie ,a dokładniej resztki mi nie utykają na łączeniach co np w innych grillach jest po prostu irytujące , tak tu na szczescie tego nie ma .

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2016, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli masz własne podwórko i ogród,to bardzo dobrym pomysłem będzie również postawienie grilla murowanego lub nawet specjalnego domku do grillowania,co o tym sądzisz?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 138 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 253

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >