Jakie mieszkanie wybrać? Deweloperskie czy używane?

« Powrót do artykułu: Jakie mieszkanie wybrać? Deweloperskie czy... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15 16  ▸  ▸▸

27 grudnia 2022, 08:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Wynajem w Polsce jest trudny dla osób z dziećmi i samotnych matek, którym wiele osób nie chce wynająć mieszkania pomimo, że dobrze zarabiają. Dlatego dobrze, że pojawia się najem instytucjonalny m.in od PFR Nieruchomości https://torun.mdr.pl/ dzięki czemu można wynająć na przykład w Toruniu mieszkanie na bardzo dobrych warunkach z umową na 24 miesiące i ochroną lokatora co właśnie dla rodziców ma duże znaczenie, bo nie ma nic gorszego niż z tygodnia na tydzień szukać nowego mieszkania. No i czynsze są znacząco korzystniejsze względem wynajmu od prywatnych osób.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 grudnia 2022, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Tylko home invest. Konkurencja wysiada

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 stycznia 2023, 08:05

Zgadzam sie: good 0 bad

To już drugie mieszkanie które kupujemy od Home Invest. Teraz też wykazali się dużą pomocą, wszystko wytłumaczyli. Polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2023, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Home invest to doskonały deweloper. Polecam, konkretne, kompetentne osoby, dużo wiedzy i przede wszystkim świetna oferta na mieszkanie

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2023, 08:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowałam się na współpracę z home invest, bo pierwszy raz stałam przed zakupem mieszkania w Warszawie. Wszystko super, pomoc doradców na najwyższym poziomie, wszystko w terminie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2023, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem się na dewelopera. W pierwszej kolejności mogę polecić home invest. Pełne zaangażowanie w sprawę klienta. Poprowadzili mnie przez cały proces zakupu mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2023, 09:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne i korzystne mieszkania od dewelopera można znaleźć na stronie http://orion.lublin.pl/nowe-mieszkania-na-spr zedaz/ . Mieszkania w Lublinie powstają na nowoczesnych osiedlach, w których zadbano o całą infrastrukturę.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2023, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesli ktoś z Panstwa poszukuje doskonalego mieszkania w Katowicach lub okolicach, polecam homegroup.black - mają naprawdę korzystne oferty, sam jestem po konsultacji zakupu mieszkania od nich i przedstawia się to nieźle.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2023, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Deweloperskie mieszkania są teraz w super cenach, sam sie skusiłem na zapoznanie z ofertą i jeśli mowa o Śląsku, sprawdźcie dewelopera Janów Park. Świetne mieszkania w wysokim standardzie. Serce Śląska, polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 marca 2023, 07:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepsze oferty na mieszkania mają w home invest. Dobre ceny, świetne mieszkania i profesjonalizm z ich strony.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15 16  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >