Jakie płytki na podłogę?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

16 listopada 2015, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo modne są obecnie płytki, które naśladują drewno. Polecam podejrzeć sobie kolekcje płytek do salonu Paradyżu:
https://sklep.paradyz.com/

Firma aktualnie oferuje kilka właśnie takich kolekcji. Jakiś czas temu zamawiailśmy komplet płytek do mieszkania. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni bo wszystko prezentuje się elegancko, dość luksusowo oraz oryginalnie.
Zdecydowalismy się na kolekcję Almonte:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 listopada 2015, 23:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z doświadczenia powiem, że najlepsze płytki na podłogę, to ciemne płytki. Nie pisze się o tym, bo to takie oczywiste, ale czasem ktoś nie pomyśli i wyłoży sobie jakąś biel, albo żółć... Pragnę tylko zaznaczy, że tego nie sposób utrzymać w czystości, juz o fudze nie wspominając... Więc najpraktyczniej będzie wybrać ciemniejszy niebrudzący się kolor. Ja zdecydowałam się na szare płytki na wysoki połysk i owszem wglądają pięknie ale niestety są straszne w utrzymaniu szczególnie kiedy pada na nie słońce

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 listopada 2015, 08:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do ciemnego koloru płytek,to też nie do końca się zgodzę,bo owszem- są ładne,natomiast na pewno nie można stwierdzić,że są najlepsze bo to zależy od kilku czynników,w tym koloru ścian czy mebli.


www.Vitre.net.pl

Ten post był edytowany przez Vitre.net.pl dnia: 18 listopada 2015, 08:47
Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2015, 18:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik majkale napisał: Bardzo modne są obecnie płytki, które naśladują drewno.
Polecam podejrzeć sobie kolekcje płytek do salonu
Paradyżu:

https://sklep.paradyz.com/



Firma aktualnie oferuje kilka właśnie takich kolekcji.
Jakiś czas temu zamawiailśmy komplet płytek do
mieszkania. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni bo wszystko
prezentuje się elegancko, dość luksusowo oraz
oryginalnie.

Zdecydowalismy się na kolekcję Almonte:



To nie jest ostatnio modne ale ten trend utrzymuje się już od kilku lat. Po prostu wiele osób wybiera ekonomiczne płytki, zamiast drewna. I nie chodzi tylko o podłogi.
Ładne te płytki sobie wybraliście. Moje jedne z ulubionych i przetestowanych na znajomych, to Drevo z ceramstic o których tu pisałam.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2016, 16:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Kierujmy się wyglądem,jakością oraz solidnością podczas wyboru płytek. Właśnie te elementy uważam za zdecydowanie najbardziej istotne,sama cena powinna zejść na drugi plan. Płytki muszą nam sie podobać i cieszyć oko przez lata.


www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 stycznia 2016, 00:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno nie warto kupować jasnych płytek i nie brać jak najtańszych. Na jasnych płytkach wszystko widać, niestety mam jasne w kuchni i straszne żałuje.
Co do ceny, przy zakupie tanich płytek mogą nie zgadzać się potem fugi. Płytki będą po prostu nierówne. I trzeba będzie brać większa fugę.
Najtaniej wychodzi zakup płytek w internecie. Najlepiej przejść się po galeriach z płytkami, wybrać które najbardziej się podobają, a potem zamówić w sklepie internetowym.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2016, 18:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o jasne płytki i podłogę to opinie są podzielone, bo wielu z moich znajomy ma właśnie białe albo jasne płytki i nie narzekają.
Co do cen, to dobrze poszukać w internecie, bo bywają wyprzedaże całych kolekcji - takie jak teraz robi ceramstic.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2016, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz bardzo modne są płytki drewnopodobne,być moze ciut droższe niz zwykłe,ale w praktyce wyglądają naprawdę fajnie i pasują do każdego wnętrz. Wystarczy tylko odpowiedni o nie dbać,z naszej trony możecie liczyć na pomoc w tej kwestii,zobaczcie na HaDwao.net

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2016, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

A na stronie sklepu http://www.domlazienkaplytki.pl/oferta/monoci bec patrzyliście? Oni mają oferty od wielu producentów, więc i ceny są niższe niż w sklepach czy marketach budowlanych. To też jest rozwiązanie, dzięki któremu można zaoszczędzić.

Ten post był edytowany przez januszko dnia: 30 stycznia 2016, 11:34
Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2016, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Duży wybór płytek jak i mozaiki znajdziesz na ceramercato.pl . Myślę, że mają bardzo duży wybór i z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • kanalizacja Liczba postów: 150 Grupa: Wykańczamy... Ja polecam super skuteczne udrażnianie zlewu w Warszawie sprężyną elektryczną https://udraznianiekanalizacji.eu/hydrau lik-profesjonale-udraznianie-zlewu-warsz aw...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 109 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....
  • Żaluzje drewniane - jakie wybrać? Liczba postów: 9 Grupa: Wykańczamy... W takim razie możesz sprawdzić artykuł https://abb24.pl/zaluzje-drewniane-a-zal uzje-aluminiowe-ktore-sa-lepsze/, który porusza temat porównania żaluzji drewnian...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 437 Grupa: Wykańczamy... Ja polecam podłogę z drewna od Baltic Wood. Jest estetycznie i bardzo ładnie komponuje się z meblami i ścianami
  • Wykończenie wnętrz Liczba postów: 279 Grupa: Wykańczamy... Ja mogę się pochwalić, że kupiłam nowy dom i też teraz będę go aranżować. Tak słyszałam, że galeria wnętrz w Katowicach Home Concept jest godna uwagi.....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >