Jakie dodatki wybrać do łazienki? Akcesoria łazienkowe podkreślające wnętrze łazienki.

« Powrót do artykułu: Jakie dodatki wybrać do łazienki?... | « Powrót do grupy: Wnętrza

31 marca 2015, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jednym z moich ulubionych sklepów z akcesoriami łazienkowymi takimi jak wanny czy kabiny prysznicowe jest www.saloni.pl . Jeśli ktoś nie jest przekonany do zakupów internetowych, zawsze może odwiedzić ich sklepy stacjonarne w Warszawie. W razie jakichkolwiek wątpliwości warto zwrócić się do personelu, który zawsze służy radą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 stycznia 2016, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Niedawno trafiłam na taki sklep http://www.all4home.pl/, kupiłam tam sobie lampę, fantastyczny zegar do kuchni i dywanik do łazienki. Jestem bardzo zadowolona, zarówno z dobrej jakości przedmiotów, jak i samej obsługi zamówienia, która przebiegła bardzo sprawnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lutego 2017, 16:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre mam wspomnienia z obsługą w Sanitbuy z portalu sanitbuy.pl. Szybko zrobili dostawę, tak jak się umawialiśmy, wszystko doszło takie jak miało być. Polecam do stałej współpracy zwłaszcza specjalistom od aranżacji wnętrz. Sam mam swoje studio projektowe i często właśnie z ich asortymentu korzystam. Dużo najnowszych, modnych kolekcji do nowoczesnych łazienek, ale też robiony na styl retro.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 396

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >