Jakie mieszkanie wybrać? Deweloperskie czy używane?

« Powrót do artykułu: Jakie mieszkanie wybrać? Deweloperskie czy... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸

22 marca 2023, 13:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo spodobały mi się ostatnio też takie nowe mieszkania warszawa: https://asbud.com/mieszkania/ . Myślę, że warto przyjrzeć im się bliżej. Zakup takiego apartamentu w stolicy to także bardzo dobra inwestycja.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2023, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Na kupnie mieszkania dzięki home invest wyszedłem całkiem nieźle, ceny jak na te czasy są naprawdę ok. Inwestycja w mieszkanie od zawsze była moim priorytetem i w końcu się udało.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2023, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Potwierdzam, home invest mają niezłe oferty. Cenowo i jakościowo nie mam do czego się przyczepić bo jest naprawdę dobrze!

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2023, 08:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupowałam mieszkanie w inwestycji Janów Park i jestem bardzo zadowolona z tej transakcji. Deweloper jest otwarty na sugestie i konstruktywną krytykę. Miło się z nim współpracowało. Dlatego uważam, że lepiej wybrać deweloperskie.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2023, 07:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli są tutaj osoby, które mają w planach sprzedaż swojego mieszkania, domu lub innej nieruchomości, to co powiecie na ofertę firmy zajmującej się skupem nieruchomości - https://sprzedammieszkanie.com . Sam skorzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony z uzyskanej oferty.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2023, 08:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużo mieszkań w wysokim standardzie mają home invest. Deweloper oferuje projekty przystępne cenowo. Każdy coś dla siebie znajdzie

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2023, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdź home invest. Deweloper oferuje projekty zrównoważone ekologicznie. Dla mnie to istotne.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2023, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam homeggroup.black - szczególnie inwestycję janów park. Deweloper oferuje różnorodne opcje mieszkaniowe, aby sprostać różnym preferencjom i potrzebom klientów.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2023, 07:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Również polecam home group black. Wiele inwestycji tego dewelopera=oferuje bardzo konkurencyjne ceny w porównaniu z innymi podobnymi projektami na rynku.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2023, 09:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybrałabym deweloperskie, deweloper home invest oferuje elastyczne formy finansowania mieszkań, które pozwalają na dopasowanie płatności do indywidualnych potrzeb klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 224

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >