Jakiej firmy szafa do zabudowy najlepsza do sypialni?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

27 listopada 2008, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie są wasze opinie na temat szaf do zabudowy? Chciałbym żeby ta szafa znajdowała się w sypialni ponieważ nie mam żadnej garderoby ale za to dużą sypialnię. Jakiej firmy takie szafy radzicie? A może macie jakieś inne propozycje jak szafa wnękowa?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 czerwca 2010, 10:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Posiadam szafę w zabudowie i jestem bardzo zadowolona. Podoba mi się to że zajmuje ogólnie mało miejsca i jest praktyczna. Mogę zmieścić w niej naprawdę wiele rzeczy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 listopada 2010, 01:28

Zgadzam sie: good 0 bad

witam.
Ja też posiadam szafę do zabudowy. Super rozwiazanie. Co do firm to polecam jumpera z Rybnika. Tanio i solidnie robia meble jakie sobie czlowiek wymysli.
pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2011, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

ja od 2 tyg. też cieszę się szafą zabudowną. super praktyczne rowiązanie. polecam firmę Galeria Indeco - super wykonanie, przyjazd projektanta i wycena za darmo

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2011, 23:00

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam
zabudowykeram.pl
Zrobili dokladnie to co chcialem bez problemu, według mojego projektu. Tez przyjechali do domu z pomiarem a pozniej z projektem.
pzdr

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 sierpnia 2016, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

W Promerk Meble jest duży wybór szaf przesuwnych http://www.promarkmeble24.pl/category/szafy-p rzesuwne. Spokojnie można wybrać coś pasującego do naszego wnętrza. A szafy te są bardzo wygodne. U mnie się sprawdzają.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 czerwca 2021, 08:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję takie usługi jak budowa szafy do zabudowy to polecam zapoznać się z oferta tej firmy Gamma http://gammameble.pl/studio-mebli/. Ja taką szafę zamówiłem i naprawdę jest zrobiona z bardzo dobrych materiałów o jej funkcjonalności nie wspomnę.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2023, 15:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnie, że jest taki temat, ponieważ mnie też interesuje teraz zakup kilku rzeczy m.in drzwi przesuwne do szafy jednak jak sprawdzałem w internecie to jest wielu producentów. Superszafy to chyba będzie dobry wybór biorąc pod uwagę wszystkie opinie. Co sądzicie na ten temat?

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2023, 07:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolorystyka i wzory mebli mogą wpływać na atmosferę w pomieszczeniu. Jasne kolory optycznie powiększają przestrzeń, podczas gdy ciemne dodają elegancji. Zastanów się, jakie emocje chciałbyś wywołać w danym pomieszczeniu i dostosuj kolorystykę mebli do swoich preferencji

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2023, 08:00

Zgadzam sie: good 0 bad

W dzisiejszych czasach, gdy przestrzeń w naszych domach staje się coraz cenniejsza, poszukiwanie funkcjonalnych i miejsko-skrojonych rozwiązań staje się priorytetem. Jednym z innowacyjnych pomysłów, który zdobywa popularność, jest lozko w szafie 160. To nie tylko praktyczne rozwiązanie dla tych, którzy borykają się z ograniczoną przestrzenią, ale także stylowe i eleganckie uzupełnienie wystroju wnętrza.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...
  • catering Liczba postów: 35 Grupa: Porady i op... A czy ktoś z was może catering eventowy Spółdzielnia Socjalna Równość? Tak pytam, ponieważ poszukuję kogoś dla siebie, kto zapewni mi profesjonal...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 371

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >