Jesteś bardziej samotnikiem czy towarzyski?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

23 kwietnia 2022, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesteś bardziej samotnikiem czy towarzyski? Ja na przykład nie mogę żyć bez spotkań towarzyskich i zawsze spotykam się z ludźmi. Bardzo trudno jest mi być samemu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2022, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze myślałem, że nikogo nie potrzebuję i że lepiej mi będzie samemu. Dlatego nie miałam wielu przyjaciół, a o związkach nawet nie mówię. Ale jakoś chciałem wypróbować portal randkowy russian women eu, tak dla samej ciekawości, żeby zobaczyć, co tam się dzieje. Zacząłem komunikować się z pewną Ukrainką, która całkowicie wywróciła mój świat do góry nogami. Zacząłem myśleć zupełnie inaczej. Zrozumiałam, że chcę mieć rodzinę, dzieci i szczęście. I zdałam sobie sprawę, że chcę ukrainki na żony)) Wziąłem ją więc za żonę i teraz spodziewamy się dziecka.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2022, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem raczej osobą towarzyską i mam duże grono przyjaciół, ale wiele osób po prostu mnie wykorzystuje. Tak więc mój krąg towarzyski nie jest tak duży, jak bym chciał

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2022, 05:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście od jakiegoś czasu korzystam z portalu https://randkujmy.no/. Szczerze mogę polecić go każdemu. Bardzo bezpieczne miejsce zrzeszające prawdziwych użytkowników. Daje możliwość dodawania profili do ulubionych, okazywania zainteresowania więc możesz się odezwać kiedy chcesz nie koniecznie od razu. Ja jestem bardzo zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2022, 07:56

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie jest jakoś pół na pół, lubię ludzi, ale samej ze sobą też jest mi dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Kredyt na remont mieszkania Liczba postów: 20 Grupa: Trudne tema... Polecam zajrzeć na http://www.mieszkania.inter-bud.pl jeżeli szukacie własnego M. Deweloper oferuje sporo interesujących projektów, może coś wpadnie wam w oko.
  • nauka Liczba postów: 79 Grupa: Trudne tema... W artykule na temat wykorzystania technologii interaktywnych w edukacji omówiono różnice między monitorami a tablicami interaktywnymi, podkreślając ich zalety i...
  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 227 Grupa: Trudne tema... Dużym wsparciem będzie na pewno kontakt z psychologiem, jeśli chcemy być bardziej anonimowi to zawsze można skorzystać z pomocy psycholog online.
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1651 Grupa: Trudne tema... Czy ktoś z Was medytuje? Zastanawiam się nad tym ostatnio :)
  • Hodowla królika Liczba postów: 12 Grupa: Trudne tema... Czy macie swoje ulubione sklepy zoologiczne?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19130 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 309

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >