Komu zlecić budowę hali?

« Powrót do grupy: Moja budowa

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

20 czerwca 2015, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam serdecznie.

Poszukuję w chwili obecnej jakiejś firmy od budowy hal przemysłowych. Czy np. firma Frisomat jest według Was warta uwagi?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2015, 22:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Podczas budowy musisz pamiętać tez o przestrzeni dla pracownikow oraz np. materiałów, ja kiedys podczas budowy korzystałem z usług firmy www.kontener-serwis.pl naprawde warto, bardzo usprawnia prace na budowie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2015, 06:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim musisz znaleźć sprawdzonego kierownika budowy i nadzorcę budowlanego, bez tego ani rusz. Ktoś musi dbać, aby ta twoja hala staneła i była b ezpieczna

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2016, 08:23

Zgadzam sie: good 0 bad

a czy myslicie, ze warto wynajac firme www.evert.pl jezeli chodzi o wyburzanie scian itp?

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2016, 00:27

Zgadzam sie: good 0 bad

No na pewno firmie z doświadczeniem, ale też warto szukać specjalistów w innych dziedzinach, np. wyposażenia przyhalowych stacji paliw. To dobre i ciekwe rozwiązanie, zerknijcie sobie chociażby na http://www.mar-serwis.com/ jak to powinno wyglądać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 marca 2017, 09:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem trzeba wynająć profesjonalistów w tej dziedzinie żeby niczego nie delikatnie pisząc zepsuli, a co najważniejsze zamówić najlepszej jakości materiały.
Jest to inwestycja na lata jak sądzę, dlatego warto kupić produkty o dobrej jakości i trwałości Według takim surowcem jest stal nierdzewna.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2017, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeżeli chodzi o projekty związane z budową, to jesteśmy w stanie pomóc na www.House-technology.pl warto zerknąć, a w razie pytań chętnie odpowiemy na forum :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2017, 21:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja muszę zwrócić uwagę na bardzo ważny temat a mianowicie na porządną ochronę przeciwpożarową. Robię trochę w temacie hal i niestety aż strach jak ten element potrafi być przez niektórych zaniedbany. Każdy myśli że jemu to się akurat nic złego nie stanie a jak potem przyjdzie co do czego to jest płacz. Sam wynająłem Jack Service i bardzo ich polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2019, 22:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukając właśnie fachowców potrzebnych do budowy konstrukcji mogę polecić firmę, która się specjalizuje w lakierowaniu proszkowym i piaskowaniu. Polecam wejść na stronę http://www.art-mar.com.pl/ zobaczcie sobie, jak kompleksowa i dobra jest oferta

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2019, 23:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie właśnie pracę ułatwiają kompleksowe systemy deskowań. Podstawowa rzecz wykorzystywana przy budowie mniejszych i większych hal. Tu jak szukacie dobrej i przede wszystkim doświadczonej firmy to ze swojej strony mogę polecić DOKA https://www.doka.com/ doświadczona firma, obecna na rynku już sporo czasu. Mają rozwiązania sprawdzone i bezpieczne

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 159

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >