Kręgosłup - rehabilitacja

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

25 grudnia 2022, 23:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik jamajka napisał: Jak najbardziej samo dbanie o nasze zdrowie jak i o
aktywność fizyczną jest bardzo ważne i ja jeszcze chcę
powiedzieć, iż od jakiegoś czasu zastanawiałem się jaki
rower elektryczny kupić.


Jeśli o elektryki chodzi, moim zdaniem rowery electra nie mają sobie równych!! :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 stycznia 2023, 18:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez dwóch zdań polecam warszawskie body move, gdzie specjalizują się w takich przypadkach jak pięta haglunda Możecie w 100% na nich polegać, a plusem są bardzo szybkie wizyty.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 stycznia 2023, 19:34

Zgadzam sie: good 0 bad

p-tolyloxy phthalonitrile kupite online v internet-magazine chimmed
Tegs: carbamoylmethyl-piperidine-4-carboxylic acid ethyl ester 95% kupite online v internet-magazine chimmed https://chimmed.ru/products/1-carbamoylmethyl-piperidine-4-c arboxylic-acid-ethyl-ester-95-id=4801696

benzofuran-7-carboxylic acid kupite online v internet-magazine chimmed
anti-hu ifn omega 100ug kupite online v internet-magazine chimmed
ace microscale jacketed condenser m ja& kupite online v internet-magazine chimmed

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2023, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

W każdym razie są to na pewno problemy których nie możemy bagatelizować. Ja za to chcę jeszcze dodać, że u siebie w Stalowej Woli również niedawno szukałem dobrego miejsca. Mój wybór padł na centrum medyczne https://goo.gl/maps/E2fio1HWxXHmuu8r7 i jestem z tego miejsca bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2023, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Masz problem z relaksacją? Może warto spróbować maty do akupresury? Na stronie mata do akupresury jak używać znajdziesz wskazówki, jak ją skutecznie wykorzystać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 maja 2023, 17:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć! Jeśli masz problemy z bólem mięśniowym lub stawowym, warto zapoznać się z terapią przy użyciu prądów interferencyjnych. To skuteczna metoda, która może przynieść ulgę i poprawić Twoje samopoczucie.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2023, 08:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Elektroterapia prądami tens może zdziałać cuda. Nie tylko rozluźnia mięśnie, ale także wpływa na szybszą ich regenerację. W internecie nawet można kupić niewielkie urządzenie z elektrodami.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2023, 15:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukacie specjalistycznej pomocy medycznej, to wszystkim zainteresowanym tematem rozmowy polecam stronę https://zdrowie.pzu.pl/ , gdzie znajdziecie ofertę operatora medyczne PZU Zdrowie. Wielokrotnie korzystałem z usług tego Centrum Medycznego, ponieważ dbam o swoje zdrowie.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2023, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Rehabilitacja w https://originpolska.com/ nie polega na tym, że każdy pacjent dostaje ogólny program, ten sam dla każdego, ale właśnie indywidualny. I to jest jedna z krytycznych różnic jakościowych w stosunku do innych ośrodków.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2023, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Brak prawidłowej rehabilitacji może doprowadzić np. do przeciążenia innych części ciała czy też przyzwyczajenia się do nieprawidłowej postawy. Rehabilitant uczy również swojego podopiecznego ćwiczeń, które można samodzielnie wykonywać w domu w celu uniknięcia ponownych problemów z kręgosłupem.


____________________________
Rehabilitacja Szczecin

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jak urządzenie mieszkania od podstaw to tylko https://mgarchitekci.pl pomogą Ci w tym fascynującym i kreatywnym procesie. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:...
  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 224

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >