Kuchnia w bieli

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17 18  ▸  ▸▸

18 września 2017, 19:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie, że tak. Dzięki temu kuchnia jest bardziej przytulna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 listopada 2017, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Biel to jeden z powszechnych oraz uniwersalnych kolorów do kuchni, natomiast moim zdaniem warto ją przełamać i postawić na ciekawe i kontrastujące dodatki, w przeciwnym razie dosyć łatwo będzie popaść w monotonię.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 listopada 2017, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja jest w bieli i szarościach i wygląda, a raczej będzie wyglądać rewelacyjnie po tym jak na meblujdom.pl znalazłam w tych ich nowościach super stół liberi i to jak chciałm biały i rozkładany.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2017, 17:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Białe kuchnie prezentują się naprawdę dobrze. Tutaj http://www.jago-kuchnie.com.pl/meble-kuchenne -szafy-pruszkow.html sobie zerknijcie, jakby ktoś zdecydował się na zakup mebli na wymiar. Takie moim zdaniem duzo lepiej wyglądają niż z sieciówek,które wszystkie sa na jedno kopyto.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2017, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

białe kuchnie są teraz bardzo na czasie, choć biel to klasyka także będzie modna i za 40 lat
hop over to this site

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lutego 2018, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Białe kuchnie są ponadczasowe i choć mają tak samo wielu przeciwników co fanów to są pomysłem i Rozwiązaniem uniwersalnym pasującym do wnętrz tradycyjnych i nowoczesnych, niewielkich i Przestronnych, widnych i mrocznych. To kolor który jest najbardziej uniwersalny w całej palecie barw.

Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2018, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich na forum. Tutaj pełna zgoda, kucnie w bieli są ponadczasowe, natomiast warto dobraćdo nich kontrastujące dodatki lub podłogę winnym kolorze, w ten sposób unikniemy monotonii.

Mikon24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2018, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Biała kuchnia dobrze mi się kojarzy, sam taką posiadam i uważam, że taki neutralny kolor najlepiej sprawdza się w takich przypadkach.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2018, 18:04

Zgadzam sie: good 0 bad

W mieszkaniu urządzonym w stylu skandynawskim, kuchnia z białymi meblami i żółtą ścianą, może być odgrodzona ścianką z blatem i półkami.

W salonie proponuję kanapę z szarej tkaniny oraz stolik na drewnianych, zgrabnych nogach. Na podłodze natomiast naturalny parkiet.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2018, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlaczego nie w bieli? Ważne żeby wybrać do tego ładne meble i całość będzie prezentowała się rewelacyjnie. Sama zobacz na stronie sklepu Meblo Dom II z Rzeszowa, w którym ja zamawiałam swoje meble: www://meble-do.pl/meble-kuchenne.html

Ten post był edytowany przez PatrycjaWarchol dnia: 11 kwietnia 2018, 14:58
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17 18  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 160

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >