Kuchnia w bieli

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

31 sierpnia 2015, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Białe kuchnie są jak najbardziej ok, piękne i czyste. Ale trzeba je przełamać czymś, żeby nie wyglądały na szpitalne. Na przykład dobrym rozwiązaniem są granitowe blaty kuchenne piaseczno – jak to oceniacie?

Ten post był edytowany przez taddi dnia: 31 sierpnia 2015, 13:23
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2015, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja żona właśnie uparła się na białą kuchnię w połysku, która będzie połączona z salonem, widzę, że wiele osób z Was popiera inicjatywę białej kuchni, a ja szczerze mówiąc wciąż nie jestem przekonany, tym bardziej, że znajomi twierdzą, że biała kuchnia w połysku w połączeniu z dwójką dzieci to codzienne bieganie ze ścierką i ścieranie odcisków palców itd. Jak to jest z taką kuchnią? Faktycznie dzieci brudzą taką kuchnię? A co myślicie o połączeniu takiej kuchni ze szkłem hartowanym zamiast płytek, bo na pewno blaty powinny być ciemne, może faktycznie granitowe to dobry pomysł?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2015, 22:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie brudzą jej bardziej, niż w innej kolorystyce, tak naprawdę przy dzieciach żadne rozwiązanie nas w 100% nie ochroni, dlatego grubsze remonty może lepiej już robić jak pociechy trochę podrosną :)

https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2015, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=Wojciech.S]Moja żona właśnie uparła się na białą kuchnię w
połysku, która będzie połączona z salonem, widzę, że
wiele osób z Was popiera inicjatywę białej kuchni, a ja
szczerze mówiąc wciąż nie jestem przekonany, tym
bardziej, że znajomi twierdzą, że biała kuchnia w
połysku w połączeniu z dwójką dzieci to codzienne
bieganie ze ścierką i ścieranie odcisków palców itd.
Jak to jest z taką kuchnią? Faktycznie dzieci brudzą
taką kuchnię? A co myślicie o połączeniu takiej kuchni
ze szkłem hartowanym zamiast płytek, bo na pewno blaty
powinny być ciemne, może faktycznie granitowe to dobry
pomysł?

Białe kuchnie są piękne moim zdaniem. Bardzo dużo osób się boi białej kuchni, a tak naprawdę nie ma czego. Warto tylko kupić dobre rzeczy, w tym blaty granitowe warszawa. Zerknij sobie na nie.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2015, 11:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie kolor jak najbardziej wskazany do kuchni,oczywiście pod warunkiem kontrastowych dodatków,ozdób czy ciemniejszej podłogi. W praktyce zapewni to bardzo fajny styl i kontrast.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 września 2015, 18:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Spokojnie można to zrobić bez kontrastowych dodatków i też będzie wyglądało modnie, świeżo i estetycznie.

https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2015, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja właśnie teraz przeglądałem sporo stron związanych z kuchniami i ich wyposażeniem. Tak biorąc pod uwagę jakość wykonania i estetykę to mi się bardzo podobają z wyżej wymienionych blaty granitowe warszawa. Galeria materiałów bardzo fajna jest

Ten post był edytowany przez piotraz dnia: 21 września 2015, 09:34
Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2015, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

jesli chodzi o kuchnie własnie i wyposażenie,a le już takie akcesoria to ja zazwyczaj kupuję w sklepie dajar, często maja jakies nowości i rabaty :) Poza tym sama mam białą kuchnie i zawsze podrasuje ja kolorowymi dodatkami.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 października 2015, 18:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się bardzo podobają białe kuchnie z drewnianymi dodatkami. Według mnie wyglądają nieziemsko i bardzo przypominają mi aranżacje w stylu skandynawskim. Nie wiem, czy dobre mam skojrzenia, ale właśnie czegoś takiego szukam. Na dniach wybieram się do http://verlani.com/ w Gorzowie i jestem ciekawa, czy tam coś takiego znajdę

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2015, 19:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie klasyczne połączenia są też dla mnie najładniejsze, zerknijcie jak drewno ładnie może współgrać z szarością. Projekt firmy Decoroom z Warszawy, lidera rynku aranżacji i wykończeń: http://www.decoroom.eu/cdn/1108/9a64d-o-100-1 00-.jpg

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 174

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >