Lampy do salonu nowy styl.

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

17 września 2018, 21:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, i ważne też aby oprawa grała z wnętrzem. Mnie się np. bardzo podobają takie ścienno-sufitowe w nowoczesnym stylu, kupiłem już zresztą trzy w sklepie https://kanluxforhome.pl , a jeśli ktoś woli bardziej stylowy wystrój, ma np. meble stylizowane na antyk to sądzę że pasowałaby plafoniera.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 września 2018, 18:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupiłem sobie taką bardzo fajną lampę i mogę teraz sterowanie oświetleniem naprawdę genialna opcja polecam zobaczyć każdemu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2018, 22:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Osoby, które poszukują modernistycznej lampy wiszącej, powinny wziąć pod uwagę activejeta. Składa się ona z metalowych części, które połączone są w różnych płaszczyznach. Ze względu na niebanalny kształt, sama w sobie jest ozdobą.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2018, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja poszukuję czegoś w tym rodzaju, tylko nie wiem w jakim sklepie sprzedają takie lampy//

Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2018, 19:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Do salonu świetne będzie też to, aby zmienić sobie kontakty. Osobiście bardzo polecam kontakty szklane Są one dotykowe i jest podświetlenie, które sygnalizuje o tym, w jakim stanie aktualnie znajduje się włącznik. Pasuje to oczywiście do standardowej puszki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 stycznia 2019, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeżeli chodzi o nowy i oryginalny styl do salonu w postaci oświetlania lub lamp, polecam zerknąć na Apmal.pl gdzie pomożemy i doradzimy.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2019, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

jeżeli chodzi o nowe, stylowe designerskie lampy - sklep online będzie odpowiednią opcją, bo w sklepach stacjonarnych zazwyczaj nie ma nic ciekawego, a i ceny są wyższe niż w internecie

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2019, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim razie oprócz lampy sufitowej warto także dodatkowo doświetlić wnętrze na przykład przy kanapie lampą stojącą? Jeśli jeszcze nie trafiliście na odpowiednią opcję do swojego salonu to polecam sprawdzić sklep https://lamperium.pl/ w którym znajdziesz ich spory wybór i to wyłącznie w najwyższej jakości wykonania i nowoczesnych stylach.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2019, 18:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście w temacie lamp sufitowych polecam www.zfabryki.pl tanie lampy sufitowe w industrialnych i designerskich stylach.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2019, 20:34

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, teraz naprawdę jest duży wybór różnych lamp, czy to do salonu, kuchni, pokoju dziecięcego. My sami jak zmienialiśmy meiszkanie szukaliśmy wszystkiego od poczatku. Dzięki naszej Pani architekt trafiliśmy na taką stronkę https://www.oswietlenie-atat.pl Zerknijcie sobie, bo co jak co ale wybór jest naprawdę bardzo duży.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 188

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >