Lampy do salonu nowy styl.

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

15 stycznia 2014, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie lampy stworzą przytulny klimat w moim salonie, gdzie umieścić lampy są jakieś sprawdzone miejsca? Słyszałem, że warto postawić lampkę na parapecie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 stycznia 2014, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie to lampy tworzą atmosferę, pomagają się skupić lub sprzyjają relaksowi. Oświetlenie salonu to ważny element całej aranżacji więc aby była była przytulna proponuję wybrać kilka kilka źródeł światła. Już nie nie ma takiej zasady, że w salonie koniecznie musi wisieć żyrandol. Będzie on dobrze urządzony, jeśli w różnych miejscach pomieszczenia pojawią się lampy, które również są dekoracją. Urządzając warto się postarać, aby pasowały do siebie stylistycznie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 marca 2014, 14:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Pamiętacie czasy ogromnych żyrandoli jak z czasów PRL? Patrząc na rewolucję, jaka się dokonała w aranżacji i oświetlaniu wnętrz to jestem mile zaskoczony. Obecnie można przebierać w różnorodnych lampach i barwach samego białego światła plus dekoracyjne RGB ledowe. Oświetlenie salonu sufitu taśmą LED jest coraz popularniejsze, a stoi za tym niewielki koszt zakupu, prostota montażu i technologa, która nie naraża na wysokie rachunki za energię elektryczną.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2014, 09:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Obecnie bardzo modne są takie kryształowe żyrandole:
http://www.dekoracje.brw.com.pl/oswietlenie/z yrandole/.
Razem z żoną zainwestowaliśmy w tego rodzaju oświetlenie do swojego salonu i sypialni i wszystko prezentuje się bardzo elegancko.
Oba pomieszczenia są zaprojektowane w stylowym i tradycyjnym stylu tak więc wszystko wygląda na moje oko świetnie.
Ten żyrandol jest rewelacyjny:

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2014, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś jest zainteresowany doskonałym oświetleniem w nowoczesnej formie, to idealnym rozwiązaniem jest lampa inspirowana projektem Caboche:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 kwietnia 2014, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Salony połączone z aneksem kuchennym, tu najważniejsza jest przestrzeń, pomieszczenia nie są duże a wydają się większe niż są, dlatego również ważnym elementem jest oświetlenie do salonu, jasne przestrzenie optycznie powiększają przestrzeń. Również kolor biały jest czysty i dobrze odbija światło, więc daje taki oczekiwany efekt przestrzenny. Światłem można wiele zdziałać.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2014, 16:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam sklep internetowy z lampami - http://www.2bm.pl/lampy_podlogowe. Bardzo dobra jakość, styl oraz cena. Sprawdźcie.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2014, 15:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio przeglądałem bardzo fajny sklep z lampami - http://www.lampy-bright.pl/. Sprawdźcie, ceny naprawdę atrakcyjne, a wybór lamp jest ogromny.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2014, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzeczywiście, taka malutka lampka na parapecie jest bardzo klimatyczna, na pewno wpłynie na przytulny nastrój. Ja jestem też wielką zwolenniczką dużych, stojących lamp z abażurami. One również są bardzo klimatyczne i można je dostosować do każdej aranżacji, kierując się estetyką wybranego abażura.


_________________
niepubliczne przedszkole

Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2014, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się,można śmiało umieścić taką lampke na parapecie aby stworzyć klimat i odpowiedni nastrój. Pytanie czy wystarczy ona aby oświetlić cały pokój czy potrzebne bezie też jakąś lampka wisząca.


www.Ledy.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 517 Grupa: Oświetlenie... Wybór oświetlenie jest niestety trochę utrudniony ze względu na to, że trzeba połączyć aktualne trendy z praktycznym użytkowaniem. Aktualnie właśnie przy wykańc...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 354

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >